Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

«Шелл» працює в Україні, починаючи з 1992 року. Компанія веде свою діяльність у таких напрямках: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів, маркетинг газу та паливно-мастильних матеріалів, а також будівництво та експлуатація мережі АЗС. Наші офіси знаходяться у Києві.

Наші цінності

Наші основні цінності, якими є чесність, порядність та повага до людей, лежать в основі Загальних Принципів Діяльності «Шелл».

Наша діяльність в Україні

«Шелл» розглядає Україну як країну з значним економічним потенціалом та прагне розширити тут свою діяльність, беручи за основу конструктивні взаємовідносини, побудовані на спільних інтересах.

«Шелл» в Україні здійснює свою діяльність у напрямках геологорозвідки та видобутку вуглеводнів, маркетингу газу та паливно-мастильних матеріалів а а ткакож будівництва й експлуатації мережі АЗС.

 Як партнер вибору для України, «Шелл» вірить у побудову взаємовигідних партнерств з українськими компаніями, щоб допомогти покращити енергетичну самодостатність країни, шукати та розробляти важкодоступні вуглеводневі ресурси, надавати високоякісний товар споживачам, впроваджувати передові технології та заохочувати інновації.

 Сьогодні в компаніях «Шелл» в Україні працевлаштовано приблизно 2 тисячі працівників, більшість з яких - українці.

«Шелл» здійснює розвідку та видобуток нафти та газу протягом вже більше ніж сторіччя. В нашій компанії працюють близько 93 000 чоловік у понад 70 країнах та регіонах світу. Наша штаб-квартира розташована в м. Гаага, Нідерланди, а нашим Головним виконавчим диретором є Бен ван Бьорден. Материнською компанією групи «Шелл» є компанія «Роял Датч Шелл плс» [Royal Dutch Shell plc], що зареєстрована в Англії та Уельсі.

Наша стратегія та пріоритети на майбутнє - «збільшення обсягів розвідки та видобутку та рентабельність в галузі переробки та збуту».

Ви можете детальніше ознайомитится з нашою стратегією і основними проектами на головному сайті компанії (англійською мовою)

Світова статистика «Шелл» (за даними 2015 року)

  • 22,6 мільйонів LNG
  • 3,0 мільйона барелів: щоденний видобуток нафти і газу
  • 23 НПЗ і нафтохімічних заводів

Підрозділи

Наша операційна діяльність представлена у чотирьох напрямах: Upstream, Integrated Gas, Downstream та Projects & Technology.

Фінансові результати за 2015 рік  

  • Валовий доход: 265.0 мільярдів доларів США
  • Чистий прибуток: 2.2 мільярдів доларів США
  • Капітальні інвестиції: 28.9 мільярди доларів США
  • Івестиції в науково-дослідницькі роботи: 1,1 мільярд доларів США

Дізнайтеся про останні квартальні та річні результати групи компаній «Шелл» (англійською мовою)

Стислі факти щодо сталого розвитку

  • Близько 14 мільярдів доларів США витрачено на підприємства, що знаходяться у місцевій власності, у країнах з низьким рівнем доходів.
  • Близько 160 мільйонів доларів США витрачено на програми соціальних інвестицій.

Дізнайтеся більше про нашу соціальну та екологічну діяльність

Інструменти

place Holder
place Holder
place Holder