Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Ми сприяємо Вашому кар’єрному розвитку, оскільки ми:

Глобальна компанія

Так як ми працюємо у більш ніж 90 країнах світу, ми маємо надзвичайні міжнародні можливості і Ви можете розраховувати на співпрацю з колегами з усього світу. Ви матимете можливість обмінюватися провідним досвідом, бути задіяним у проектах у будь-якому куточку планети, і , будучи частиною міжнародної команди, робити власний внесок у безперервний успіх одного з найважливіших світових брендів.

Ми надаємо підтримку

Ми закликаємо та заохочуємо кожного розкрити свій потенціал – незалежно від амбіцій та за будь-яких обставин.

Ми пропонуємо навчання та розвиток необхідні для досягнення Вами професійних цілей. Навчання на робочому місці, тренінги з удосконалення професійних навичок, програми особистісного розвитку та регулярна оцінка результатів роботи – все це інструменти, що надаються Вам для розвитку Ваших знань та навичок.

Ми пропонуємо вирішення складних та неординарних завдань

Ми надаємо цілий ряд можливостей професійного росту та збільшення рівня відповідальності. Енергетичний ринок є високо конкурентним, тому Ви можете очікувати на велику кількість цікавих та складних завдань.

Сьогодні «Шелл» фокусується на дослідженні поновлюваних джерел енергії та створює цілу низку надзвичайних можливостей у даній галузі. Від водневого пального і гірських порід до енергії сонця і вітру, нові технології пропонують нескінченні можливості для амбіційних професіоналів.

Ми сповідуємо інноваційні технології

Наше корпоративне середовище характеризується передовим мисленням - ми підтримуємо нові ідеї та креативність, що ведуть до змін та успіху. Усі бізнес-процеси «Шелл» створені з метою стимулювати та допомагати інноваційному мисленню. Наприклад, глобальний процес GameChanger дає можливість кожному співробітнику нашої компанії розробляти та пропонувати інноваційні ідеї для оптимізації бізнес процесів.

Ми цінуємо різноплановість

Ми надаємо можливість користуватися багатим розмаїттям можливостей, запропонованих технічним і комерційним підрозділами нашої компанії. І це не тільки тому що наша робота різнопланова. Де б ви не працювали, на віддаленій буровій вишці, у сільському вітро-парку або на міській АЗС – повсюди діють єдині принципи – розуміння та повага до різних культур, національностей, релігій і смаків.

Наслідуючи ці принципи ми навчаємось, розвиваємось і ділимось досвідом з нашими споживачами, співробітниками, акціонерами, товариствами та цілими країнами, на території яких ми працюємо.

Ми створюємо середовище, що сприяє єднанню

У «Шелл» ми щиро вітаємо і цінуємо внески кожного члена команди незалежно від досвіду та посади. Ми підтримуємо Вас у прагненні визначати своє майбутнє та тим самим збагачувати організацію своїм професійним рівнем.

Ми цінуємо культурні та особистісні відмінності наших співробітників, а також щиро підтримуємо заходи щодо взаємопідтримки, навчання, розвитку і спілкування співробітників.

Інструменти

place Holder
place Holder