Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Для початку, ми рекомендуємо спробувати знайти відповіді на нашому веб-сайті, так як більшість відповідей на запитання наведено тут.

Дана контактна інформація надана переважно для, тих хто бажає прийняти участь у конкурсі на заміщення вакансій, розміщених на веб-сайті.

«Шелл» співпрацює з декількома агенціями з підбору персоналу. Якщо ви є представником агенції, будь ласка, не використовуйте дану адресу, так як дана адреса передбачена тільки для претендентів на працевлаштування.

Чекаємо на ваші CV за адресою:
recruitment-ukraine@shell.com

Shell Retail Ukraine
Бізнес-центр «Горизонт Парк»
вул. М.Грінченка, 4
Київ 03680

Важлива інформація щодо випадків шахрайства

Це важлива інформація про підробну комунікацію/листи, що надходять потенційним кандидатам ніби-то від компанії «Шелл».


Нещодавно нам стало відомо про випадки, коли сторонні організації, що не є уповноваженими вести підбір персоналу від імені «Шелл», або люди, яки ніби-то працюють у «Шелл», здійснювали наведені вище дії від імені нашої компанії. Такі пропозиції про працевлаштування інформували про те, що кандидат відповідає вимогам відкритої позиції та його запрошено працювати у «Шелл» (в нашій або іншій країні), задля чого кандидата просили перевести значні суми грошей для оплати дозволів на працевлаштування, страховки і таке інше.


Будь ласка, візьміть до уваги, що компанія «Шелл» (як і будь яка інша компанія, що представляє інтереси «Шелл»), не вимагає грошей від кандидатів на будь-якому етапі процесу відбору. Усі кандидати, які успішно проходять відбір, та отримують пропозицію щодо працевлаштування, завжди запрошуються на співбесіду для оцінки компетенцій.

Наголошуємо, що наведені вище листи не є дійсними, не відправлялися від імені компанії «Шелл» та не є частиною процесу відбору персоналу компанії.