Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Процес подання резюме

Пошук відповідної вакансії

Перший крок, який ми пропонуємо Вам зробити щоб приєднатися до команди «Шелл» – це ознайомитися з переліком відкритих вакансій – перейти до списку вакансій в Україні щоб почати перегляд.

Подання аплікації

Ви можете відправити своє резюме за наступною адресою. Резюме, отримані за цією адресою, будуть внесені до бази даних «Шелл», та розглядатимуться для подальших вакансій.

Співбесіда

Якщо Ваша аплікація проходить початковий відбір, то у більшості випадків Ви запрошуєтесь на співбесіду.
Співбесіда звичайно триває від 45 хвилин до 1 години і проводиться у формі особистої зустрічі або у рідких випадках по телефону. На співбесіді ми оцінюватимемо Ваш досвід за критеріями, наведеними у посадовій інструкції.
У кінці співбесіди Ви зможете задати свої запитання щодо посади, культури, робочого середовища, тощо.

Фінальний етап оцінювання

Якщо Ви успішно пройшли співбесіду, Ви отримаєте запрошення до участі у фінальному етапі оцінювання - оцінці компетенцій, що відбудеться приблизно через три тижні після співбесіди.
Дане оцінювання може зайняти до чотирьох годин, і складатиметься з декількох рівнів — обговорення підготовленої Вами презентації, бізнес-гра за сценарієм та співбесіда.
Після завершення фінального етапу, Ви зможете отримати більш детальну інформацію про посаду, оплату та пільги, а також про процес отримання пропозиції про працевлаштування.
Результат фінального етапу оцінювання надійде протягом декількох днів після події.

Будь-ласка, зверніть увагу, що всі наведені вище терміни є середньозваженими для кожного етапу. Однак у випадку надходження великої кількості аплікацій, кожен етап може зайняти більше часу.

Інструменти

place Holder
place Holder