Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Грошова винагорода та бонусна система

Наші конкурентноспроможні компенсаційні пакети відповідають як умовам ринку в країні, в якій Ви працюєте, так і рівню професійних навичок та досвіду. Індивідуальний внесок кожного працівника у загальний результат роботи компанії оцінюється і винагороджується відповідними рівнями заробітних плат та бонусів.

Баланс професійного та приватного життя

Наша компанія за необхідності може запропонувати гнучкий графік роботи, якщо це функціонально можливо. Це означає, що ви матимете дистанційний доступ до інформації та зможете працювати вдома. У деяких країнах та підрозділах нашої компанії дозволяється працювати за гнучким графіком, що надає можливість за необхідності починати робочий день раніше або пізніше. Більше того, у рамках постійно зростаючого віртуального середовища ви зможете виконувати обов’язки регіонального або глобального представника не залишаючи свого місця проживання.

Увага до думки співробітників

Ми постійно проводимо опитування серед наших співробітників, щоб з’ясувати питання, що потребують додаткової уваги або безпосереднього вирішення. Опитування проходять у форматі он-лайн анкетування, дискусій або інтерактивних веб-трансляцій. Наприклад, опитування Shell People Survey проводиться у режимі он-лайн на постійній основі в усіх підрозділах «Шелл». Це надає можливість кожному внести свою пропозицію щодо покращення робочого середовища, висловити свою думку відносно політик компанії або привернути увагу до існуючих проблем.

Наступні кроки

Інструменти

place Holder
place Holder