Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини 2013

 • 20/12/2013 Переможцям акції «Драйв з Shell Helix» подарували африканьский екстрим

  Наприкінці листопада в Кейптауні (Південна Африка) пройшов фінальний захід акції «Драйв з Shell Helix», який включав в себе кілька етапів екстремального водіння. У ПАР зібралися 190 переможців акції “Can You Handle the Extreme?” з 23 країн світу. Від України в заході взяли участь переможці Петро Щербатий (Київ) і Костянтин Левський (Сімферополь).

 • 19/12/2013 «Шелл» підписала Меморандум про соціальні інвестиції по Юзівському проекту

  18 та 19 грудня 2013 року «Шелл» і адміністрації Харківської та Донецької областей підписали Меморандум про $2 мільйони соціальних інвестицій в рамках Юзівського проекту на 2014 рік.

 • 16/12/2013 «Шелл» почала оцінку базового стану навколишнього середовища Юзівської ділянки

  Три громадські організації, які отримали гранти від компанії «Шелл» на проведення оцінки екологічного стану Юзівської ділянки, надали результати своїх досліджень на затвердження експертної ради під час засідання в Донецьку 13 грудня 2013 р. Результати їх роботи стануть частиною комплексної оцінки базового стану навколишнього середовища Юзівської ділянки, до якої приступила компанія Environmental Resources Management (ERM), компетентна міжнародна консалтингова компанія.

 • 09/12/2013 «Шелл» та ПАТ «Укргазвидобування» почали буріння другої розвідувальної свердловини

  «Шелл» та ПАТ «Укргазвидобування» в рамках договору про спільну діяльність почали буріння другої розвідувальної свердловини Ново-Мечебилівська-100. Мета буріння - пошук покладів природного газу в ущільнених пісковиках.

 • 03/12/2013 «Шелл» взяла участь у конференції газети «Kyiv Post»

  Олексій Татаренко, заступник голови компаній «Шелл» в Україні, менеджер зі зв'язків з державними органами влади, розповів про проекти компанії в Україні під час конференції «Майбутнє України після Вільнюського саміту», організованій виданням «Kyiv Post».

 • 29/11/2013 Журналісти та представники громадських організацій побували на майданчику ГРП

  28 та 29 листопада 2013 року відбулись візити журналістів та представників громадських організацій на майданчик пошукової свердловини Біляївська-400 у період підготовки до одного з етапів ГРП.

 • 28/11/2013 «Шелл» взяла участь у науковій конференцій КНУ ім. Т.Шевченка

  Дітмар Нойхауз, виконавчий директор проектів "Шелл" в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні, виступив на пленарному засіданні міжнародної наукової конференції «Нетрадиційні джерела вуглеводнів в Україні: пошуки, розвідка, перспективи».

 • 22/11/2013 Батьків-водіїв у Донецькій і Харківській областях навчили безпеці при перевезенні дітей

  З 11 по 21 листопада Фонд сприяння безпеці дорожнього руху за підтримки компанії «Шелл» в Україні, Управління ДАІ ГУ МВС України в Донецькій і Харківській областях та обласних державних адміністрацій провів серію тренінгів «Батьки-водії». Кампанія присвячена Національному тижню безпеки дорожнього руху, яка проходила в Україні з 11 по 17 листопада.

 • 18/11/2013 «Шелл» підкреслила важливість безпеки дорожнього руху

  14 листопада, Роман Литвиненко, фахівець «Шелл» з безпеки дорожнього руху, виступив із доповіддю про ініціативи компанії під час конференції «Зниження аварійності на автотранспорті. Практичні рішення», організованій українським Фондом сприяння безпеці дорожнього руху та навчальним центром «Актив-безпека Україна».

 • 08/11/2013 «Шелл» на мiжнароднiй виставцi «ІнтерАГРО-2013»

  В кінці жовтня в Києві пройшла міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2013». В цьому році на виставці взяла участь рекордна кількість світових брендів-виробників сільськогосподарської техніки.

 • 24/10/2013 «Шелл» висловила позицію щодо регуляторних питань

  Олег Крикавський, радник компанії «Шелл» в Україні із регуляторних питань, взяв участь у міжнародній конференції «Нафтогазовий комплекс України – стратегія розвитку», що відбулась у Києві 23 жовтня 2013 року.

 • 18/10/2013 «Шелл» виступила офіційним партнером інвестиційного саміту в Донецьку

  17-18 жовтня 2013 року відбулись VI Міжнародний інвестиційний саміт DIIS та виставка «Сталий розвиток: енергоефективність, ресурсозбереження, екобезпека». «Шелл» виступила офіційним партнером події.

 • 17/10/2013 «Шелл» підтримала міжнародний форум “GREEN MIND”

  15-17 жовтня 2013 року у Києві відбувся ІІ Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу «GREEN MIND». «Шелл» стала спонсором пленарної сесії «Стратегія розвитку паливно-енергетичного комплексу».

 • 03/10/2013 «Шелл» нагадала про свої операційні принципи в Донецьку

  Дітмар Нойхауз, виконавчий директор проектів «Шелл» в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні, взяв участь у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Оцінка, видобуток та використання нетрадиційних видів газу: залучення інвестицій». Конференція відбулася в Донецьку, 2-3 жовтня 2013 року.

 • 30/09/2013 Громадські експерти відвідали проект «Шелл» у США

  Дев'ятнадцять українських представників екологічних об'єднань , громадських організацій, вчені профільних науково-дослідних інститутів та члени громадських рад відвідали сланцеве родовище Марселлус (Пенсільванія, США ). Поїздка пройшла з 23 по 27 вересня 2013 року. Група жила в містечку Веллсборо (Wellsboro).

 • 26/09/2013 Гідророзрив – безпечна і перевірена технологія

  «Технологія гідравлічного розриву пласта не нова ні в світі, ні в Україні. Також українське законодавство суворо регулює проведення гідророзриву», - наголосив провідний інженер з буріння «Шелл» в Україні Михайло Грецький у приміщенні Національної академії наук у Києві.

 • 24/09/2013 «Шелл» підтримала візит ініціативи прозорості EITI

  В київському офісі компанії «Шелл» 24 вересня 2013 року відбулася зустріч за участю членів Міжнародного Секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) та компаній нафтогазового сектору. Учасники зустрічі також відвідали круглий стіл «Пошук нових джерел і маршрутів постачання вуглеводнів в контексті забезпечення енергетичної безпеки держави».

 • 23/09/2013 Shell LubeAnalyst тепер і в Україні

  Відомий у всьому світі сервіс оцінки стану мастильних матеріалів та обладнання Shell LubeAnalyst тепер представлений і в Україні. Даний сервіс допомагає забезпечити ефективне функціонування підприємств за допомогою контролювання стану обладнання шляхом діагностики мастильних матеріалів.

 • 23/09/2013 «Шелл» стала партнером 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі

  «Шелл» виступила партнером 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі, організованої «Ялтинською європейською стратегією» (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. Форум відбувся у період з 19 по 22 вересня 2013 року в Лівадійському палаці в Ялті. Цьогорічною основною темою зустрічі стала «Україна та світ в епоху змін: фактори успіху».

 • 12/09/2013 «Шелл» та «Надра Юзівська» підписали угоду

  12 вересня 2013 р «Шелл» та ТОВ «Надра Юзівська» підписали договір про спільну операційну діяльність. Договір було підписано у м. Гаага, Нідерланди, у присутності Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та виконавчого директора з питань міжнародної розвідки та видобування «Royal Dutch Shell» Ендрю Брауна.

 • 06/09/2013 «Шелл» підтримала Харківський економічний форум

  6 вересня 2013 року у Харкові відбувся V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». «Шелл», як і торік, виступила генеральним спонсором заходу.

 • 02/09/2013 «Шелл» інвестувала в ремонт опалення сільської школи

  1 вересня 2013 року фінансовий директор "Шелл" в Україні Андреас Борк привітав учнів та колектив Новонадеждинської школи Близнюківського району Харківської області з Днем знань.

 • 28/08/2013 «Шелл» запускає гарячу лінію з питань Юзівського проекту

  28 серпня 2013 року компанія «Шелл» оголосила про запуск безкоштовної телефонної гарячої лінії з питань розробки вуглеводнів на Юзівській ділянці. Це ще один крок політики добросусідства та відкритого діалогу «Шелл» із зацікавленою громадськістю, особливо з мешканцями районів Донецької і Харківської областей, що входять до Юзівської ділянки.

 • 20/08/2013 Новий офіс «Шелл» в Києві демонструє зелені технології у дії

  Головний офіс компанії «Шелл» в м.Києві, що займається розвідкою вуглеводнів в Україні, переїхав в нове офісне приміщення за адресою: вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 100. Новий офіс «Шелл» обладнано з застосуванням найкращих практик «зеленої» будівлі.

 • 13/08/2013 «Шелл» та ІНТЕРПАЙП розповіли про деталі співпраці

  У 2012 р. «Шелл» та ІНТЕРПАЙП підписали меморандум про взаєморозуміння, який визначив основні напрямки співпраці компаній. Одна з ключових цілей меморандуму - приведення у відповідність труб, вироблених на заводах компанії ІНТЕРПАЙП, міжнародним стандартам «Шелл».

 • 08/08/2013 Фiнiш конкурсу «Вітаміни для заліза 2»

  1 серпня закінчився другий етап конкурсу «Вітаміни для заліза» на кращий статейний чи відео матеріал за тематикою «Нові розробки та останні тенденції в області мастильних матеріалів».

 • 02/08/2013 Результати моніторингу екологічних показників бурового майданчика «Шелл»

  Результати моніторингу підтвердили відсутність впливу бурового майданчика «Шелл» в Харківській області на навколишнє середовище

 • 10/07/2013 Інтерв’ю Грехема Тайлі газеті «День»

  Голова компаній «Шелл» в Україні Грехем Тайлі дав інтерв’ю газеті «День». Розмова йшла про українські газові проекти «Шелл», угоду про розподіл продукції та про соціальні інвестиції компанії.

 • 09/07/2013 Бен ван Бьорден стане наступним головним виконавчим директором Royal Dutch Shell plc

  Рада Royal Dutch Shell plc сьогодні оголосила, що Бен ван Бьорден замінить Пітера Возера на посаді головного виконавчого директора, починаючи з 1 січня 2014 року.

 • 04/07/2013 Газовий проект «Шелл» в США відвідає група українських експертів

  Компанія «Шелл» сформувала групу експертів для ознайомчої поїздки на родовище сланцевого газу Марселлус (Пенсільванія, США). До групи увійшли представники екологічних об'єднань, громадських організацій, вчені профільних науково-дослідних інститутів, члени громадських рад.

 • 27/06/2013 Розпочинається будівництво майданчика для буріння другої свердловини

  «Шелл» і ПАТ «Укргазвидобування» почали будівництво майданчика для буріння другої свердловини в Харківській області

 • 26/06/2013 Громадські організації долучаться до екологічної оцінки Юзівської ділянки

  Експертна рада визначила переможців конкурсу на отримання грантів від компанії «Шелл» для проведення оцінки екологічного стану Юзівської ділянки. Конкурс було оголошено 15 травня 2013 року. Із заявок, представлених регіональними екологічними громадськими організаціями, були обрані чотири.

 • 19/06/2013 Сільськогосподарські підприємства обирають оливи «Шелл»

  18 червня відбувся прес-тур від компанії «Шелл», під час якого журналісти аграрних видань відвідали сільськогосподарські підприємства в Сумській області – ТОВ «Голландська аграрна компанія», ТОВ «Еліфібр» і ТОВ «Шалигінське». Всі організації є клієнтами компанії Invent Group – офіційного дистриб’ютора ММ «Шелл» на сході України.

 • 17/06/2013 Грехем Тайлі підкреслив важливу роль природного газу для енергетичного балансу України

  13-14 червня 2013 року Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки та видобутку «Шелл» по Україні, взяв участь у Першій Міжнародній Бізнес-конференції «АВС: Ukraine&Partners», що відбулася у Києві за ініціативою Уряду України.

 • 14/06/2013 «Шелл» формує групу громадських експертів для відвідання свого газового проекту в США

  Компанія «Шелл» оголосила про прийом заявок від представників українських громадських організацій, екологічних організацій та профільних науково-дослідних інститутів на участь у ознайомчій поїздці на родовище сланцевого газу Марселлус (Пенсильванія, США).

 • 10/06/2013 «Шелл» зробила внесок у громадський фестиваль

  Компанія «Шелл» проспонсорувала стенд Закутнівської сільради на етнофестивалі «Олексіївська фортеця», що відбувся 8-9 червня у Первомайському районі, Харківської області.

 • 06/06/2013 Shell Rimula - партнер конференції «Системи землеробства»

  6 червня 2013 року в м. Києві журнал The Ukrainian Farmer і AGP Media Conferences провели конференцію на тему «Системи землеробства». Головним партнером з мастильних матеріалів виступила компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн».

 • 24/05/2013 Мастильнi матерiали «Шелл» гарантують надійну роботу техники

  Під завершення весняної посівної кампанії журналісти аграрних видань відвідали сільськогосподарські підприємства аграрного холдингу «Українські Аграрні Інвестиції» в Черкаській області – ТОВ «Айова» і ТОВ «Кочубей».

 • 22/05/2013 Грехем Тайлі виступив на комітетських слуханнях щодо екологічних аспектів розробки нетрадиційного газу

  22 травня 2013 року Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки та видобутку «Шелл» по Україні, виступив на слуханнях «Екологічні проблеми видобування сланцевого газу в Україні», організованих у Києві Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильскої катастрофи.

 • 22/05/2013 «Шелл» взяла участь в міжнародній конференції зі сталого розвитку

  «Шелл» взяла участь у VII Міжнародній конференції зі сталого розвитку «Відповідальність бізнесу перед країною», організованій діловим журналом «Експерт».

 • 20/05/2013 Команда «ЛСА ХАДІ АІС» успішно представила Україну на Shell Eco-marathon Europe 2013

  У класі бензинових прототипів українці зуміли зайняти 22-е місце серед 63-х учасників

 • 15/05/2013 «Шелл» та Фонд Східна Європа оголосили конкурс для регіональних екологічних організацій

  Компанія «Шелл» спільно з Фондом Східна Європа оголошують конкурс «Участь регіональних екологічних організацій та громадськості в оцінці екологічного стану Юзівської ділянки з метою мінімізації впливу на навколишнє середовище при проведенні геологорозвідувальних робіт».

 • 14/05/2013 Українська команда «ЛСА ХАДІ АІС» візьме участь у міжнародному змаганні Shell Eco-marathon

  14 травня, Київ - Команда з Харківського національного автомобільно-дорожнього університету - «ЛСА ХАДІ АІС» - візьме участь у щорічному міжнародному студентському змаганні Shell Eco-marathon, яке відбудеться у м.Роттердамі (Нідерланди) в період з 15 по 19 травня 2013 року. Студенти виступатимуть на автомобілі «ХАДІ 34» власного проектування. Всього в марафоні змагатимуться близько 200 команд з понад 20 європейських країн. Підтримку участі команди у змаганнях забезпечує найбільший український автомобільний холдинг - Група компаній «АІС».

 • 26/04/2013 «Шелл» підтримала міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»

  23-25 квітня у Києві відбулася шоста міжнародна виставка-форум «Довкілля для України», де «Шелл» виступила не лише учасником, а й спонсором події. Церемонію відкриття форуму відвідав віце-президент з розвідки і видобутку по Україні Грехем Тайлі.

 • 26/04/2013 «Шелл» взяла участь у круглому столі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

  26 квітня 2013 року відбувся науковий круглий стіл "Видобуток нетрадиційного газу в Україні: від теорії до практики", організований Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. В заході взяли участь представники «Шелл» в Україні – виконавчий директор проектів в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні Дітмар Нойхауз та менеджер із зв'язків з громадськістю та урядом Олексій Татаренко.

 • 25/04/2013 «Шелл» продовжила обговорення перспектив розробки нетрадиційного газу в Україні із науковцями

  25 квітня 2013 року у Києві у приміщенні Національної академії наук України відбулась друга частина відкритого засідання «Перспективи видобутку природного газу в Україні зі сланцевих та інших «нетрадиційцних» пластів»

 • 24/04/2013 Грехем Тайлі взяв участь у круглому столі в Інституті газу НАН України

  Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки і видобутку по Україні, взяв участь у круглому столі, присвяченому проблемам та перспективам видобутку природного газу в Україні.

 • 18/04/2013 Грехем Тайлі взяв участь у «Київському безпековому форумі»

  Грехем Тайлі, голова компаній «Шелл» в Україні, взяв участь у 6-му щорічному «Київському безпековому форумі», присвяченому темі європейської безпеки. Він виступив на панельній дискусії «Енергетична безпека: ігри держав».

 • 17/04/2013 «Шелл» провела прес-тур для журналістів з регіонів, що входять до Юзівської ділянки надр

  17 квітня близько 50 регіональних медіа з ТВ-каналів, газет та інформаційних порталів взяли участь у прес-турі, організованому «Шелл». Буровий майданчик відвідали журналісти з районів Харківської та Донецької областей, які входять до Юзівської ділянки, а саме Краматорська, Слав’янська, Ізюму, Артемівська тощо.

 • 11/04/2013 «Шелл» обговорила нетрадиційний газ в прямому ефірі ТРК «Донбас»

  Олексій Татаренко, менеджер із зв'язків з громадськістю та урядом компанії «Шелл», взяв участь у програмі «Вопрос власти» на телеканалі «Донбас» на тему «Сланцевий газ в Донецькій області». Серед учасників телевізійної програми також були представники влади, громадської організації, фахівець з буріння, еколог, журналіст.

 • 11/04/2013 Представники «Шелл» обговорили перспективи видобутку нетрадиційного газу в Україні

  В інформаційному агентстві «Українські новини» відбувся тематичний круглий стіл, на якому були розглянуті різні аспекти видобутку нетрадиційного газу в Україні.

 • 28/03/2013 «Шелл» розповіла про свій досвід видобутку нетрадиційних вуглеводнів

  «Шелл» взяла участь у круглому столі з приводу застосування світового досвіду під час розвідки та видобутку нетрадиційного газу в Україні

 • 28/03/2013 «Шелл» нагадала громадськості, що зараз компанія бурить лише одну свердловину на території України

  Наразі в Україні існує лише одна свердловина, на якій працює «Шелл». Вона знаходиться біля с. Веселе (Первомайський р-н, Харківська обл.). Буріння свердловини ведеться в рамках договору про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування» і не стосується Юзівського проекту. Будь-яка інша інформація про роботи з геологорозвідки, буріння, гідророзриву або пов'язаних з цим робіт, що нібито ведуться компанією «Шелл», не відповідає дійсності. Про це повідомила журналістам фахівець із зв'язків з місцевою громадськістю компанії «Шелл» Валентина Гекова.

 • 27/03/2013 Представники «Шелл» зустрілися з громадою м. Краматорськ

  Представники компанії «Шелл» відвідали зібрання громади м. Краматорськ (Донецька обл.), організоване Краматорською міською радою на численні прохання місцевих жителів. Загалом, зустріч відвідали близько 130 небайдужих представників місцевої спільноти, серед яких заступник губернатора Донецької області Сергій Дергунов, депутати міської ради, члени виконкомів, голови селищних рад, члени профкомів, представники громадських та екологічних організацій, журналісти.

 • 26/03/2013 «Шелл» підтримала семінар щодо соціально відповідального бізнесу

  Діловий журнал «Експерт» за підтримки компанії «Шелл» та Харківської обласної державної адміністрації провів семінар-практикум «Сталий розвиток регіонів: роль соціально відповідального бізнесу». Семінар відвідали представники бізнесу, науковці, представники вищих навчальних закладів, ЗМІ та місцевих органів влади, зокрема голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 20/03/2013 Грехем Тайлі взяв участь у саміті «Україна: погляд зсередини»

  19 березня 2013 року Грехем Тайлі, віце-президент «Шелл» по Україні, взяв участь у саміті «Україна: погляд зсередини. Огляд ролі країни в забезпеченні енергетичної безпеки Європи». Подія відбулася у Відні, Австрія, за ініціативи видання "The Economist".

 • 19/03/2013 «Шелл» та ПАТ «Укргазвидобування» отримали згоду мешканців на буріння пошукової свердловини в Близнюківському районі

  Компанія «Шелл» та ПАТ «Укргазвидобування» на громадських слуханнях отримали згоду мешканців Близнюківського району на буріння пошукової свердловини Ново-Мечебилівська-100 в рамках договору про спільну діяльність.

 • 14/03/2013 Фахівці «Шелл» обговорили перспективи розробки нетрадиційного газу в Україні із науковцями

  14 березня 2013 року у Києві у приміщенні Національної академії наук України відбулося відкрите засідання «Перспективи видобутку природного газу в Україні зі сланцевих та інших «нетрадиційцних» пластів». Ініціатором заходу став Київський міжнародний енергетичний клуб “Q-club”. В заході взяли участь науковці, експерти, представники медіа та громадських організацій.

 • 12/03/2013 Балажа Ерені призначено керiвником мережi АЗС Shell в Українi

  6 березня 2013 року Балажа Ерені (Balazs Erenyi) призначено Генеральним директором компанії з експлуатації мережі АЗС Shell на території України (ТОВ «Альянс Холдинг»).

 • 11/03/2013 Конкурс «Вітаміни для заліза» знову на стартi

  1 березня 2013 року стартує другий етап конкурсу «Вітаміни для заліза» на кращий статейний або відео матеріал з тематики «Нові розробки та останні тенденції в області мастильних матеріалів». Після успішного проведення конкурсу в 2012 році компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» знову запрошує журналістів українських ЗМІ до участі.

 • 05/03/2013 «Шелл» пояснює технологію гідророзриву

  5 березня 2013 року Дітмар Нойхауз, виконавчий директор проектів «Шелл» в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні, взяв учать у дискусії із науковцями, присвяченій технології гідравлічного розриву пласта.

 • 26/02/2013 «Шелл» бере участь в Українському енергетичному форумі

  26 лютого 2013 року Грехем Тайлі, голова компаній «Шелл» в Україні, в рамках Українського енергетичного форуму в Києві виступив на сесії «Ключові пріоритети Національної енергетичної стратегії України і як вони будуть реалізовуватися».

 • 24/01/2013 «Шелл» підписала УРП по Юзівській ділянці

  «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (ІV) Б.В.», ТОВ «Надра Юзівська» та Уряд України оголосили про підписання угоди про розподіл продукції (УРП) на розвідку, розробку та видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці, розташованій на території Донецької та Харківської областей України.