Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» бере участь в Українському енергетичному форумі

26 лютого 2013 року Грехем Тайлі, голова компаній «Шелл» в Україні, в рамках Українського енергетичного форуму в Києві виступив на сесії «Ключові пріоритети Національної енергетичної стратегії України і як вони будуть реалізовуватися».

 

"Вперше в історії нашої індустрії природний газ буде відігравати важливішу роль у світовій енергетичній картині. "Революція природного газу" є найбільш значною віхою розвитку енергетики останніх десятиліть", - наголосив Грехем Тайлі.

Під час своєї доповіді представник «Шелл» розповів про переваги природного газу в задоволенні майбутніх енергетичних потреб. Він підкреслив, що природний газ є доступним і розповсюдженим. Це чисте паливо є союзником відновлюваних джерел енергії, таких як вітряна і сонячна енергії. Виробництво електроенергії з природного газу вимагає відносно менших капіталовкладень. Це паливо гнучке для використання. Газ може бути перетворений на рідке паливо, легко траспортований, і використаний для виготовлення іншої продукції.

"Газ відкриває значні перспективи в багатьох країнах. Міжнародне енергетичне агентство оцінює загальні видобувні ресурси газу в усьому світі достатніми ще на 250 років зі збереженням сьогоднішнього рівня видобутку. Здається, що Україна долучилася до світової "моди на газ", – сказав Грехем Тайлі.

Інструменти