Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» пояснює технологію гідророзриву

5 березня 2013 року Дітмар Нойхауз, виконавчий директор проектів «Шелл» в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні, взяв учать у дискусії із науковцями, присвяченій технології гідравлічного розриву пласта.

 

Дискусія відбулася в рамках експертно-аналітичного круглого столу під назвою «Це страшне слово «фрекінг». Історія гідророзриву від початку часів і до наших днів», організованого в Києві Науково-технічним центром «Психея».

Круглий стіл був присвячений історії використання гідророзриву у світі та в Україні та питанням застосування цієї технології для розробки нетрадиційних газових ресурсів. Дітмар Нойхауз пояснив технологічні аспекти використання ГРП та методи контролю за цим процесом, які використовує «Шелл», а також надав відповіді на найчастіші запитання з цього приводу.

Він підкреслив принципи діяльності компанії «Шелл», наприклад, надійний захист питних водоносних горизонтів шляхом встановлення сталевих труб та цементування. Він також поділився інформацією щодо існуючих проектів «Шелл» із розвідки природного газу ущільнених пісковиків в Україні.

Інструменти