Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Конкурс «Вітаміни для заліза» знову на стартi

1 березня 2013 року стартує другий етап конкурсу «Вітаміни для заліза» на кращий статейний або відео матеріал з тематики «Нові розробки та останні тенденції в області мастильних матеріалів». Після успішного проведення конкурсу в 2012 році компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» знову запрошує журналістів українських ЗМІ до участі.
Конкурс «Вітаміни для заліза» знову на стартi

У цьому році учасником конкурсу знову може стати кожен автор статейного або відео матеріалу (огляду, репортажу, сюжету, інтерв'ю, статті, серії заміток) на теми, які стосуються:

•    теоретичного і практичного використання мастильних матеріалів;

•    класифікації / видів мастильних матеріалів;

•    особливостей застосування;

•    динаміки розвитку ринку мастильних матеріалів у світі та Україні;

•    стратегій / принципів продажу мастильних матеріалів; подій, проблем та тенденцій ринку мастильних матеріалів;

•    норм витрат мастильних матеріалів;

•    економії другого порядку.

За підсумками конкурсу, науково-технічний центр «Психея», який є незалежним експертом конкурсу та надає інформаційні та аналітичні послуги на ринку нафтопродуктів України з 1996 року, визначить трьох переможців. Володар 1-го призового місця виграє уїк-енд на 2-ох в одне з міст Європи.

Як зазначив Олександр Горда, редактор рубрики «Техніка» в журналі The Ukrainian Farmer і один з переможців у 2012 році, конкурс дає можливість журналістам показати свою майстерність в улюбленій справі. «Я дуже задоволений, що компанія «Шелл» запросила мене до участі в конкурсі. Кожен хоче в чомусь бути кращим, а за допомогою цього конкурсу можна не тільки показати свої журналістські навички, а й отримати цінні призи», - розповідає Олександр.

«Вітаміни для заліза» це єдиний в Україні конкурс журналістських робіт на мастильну тематику. Головне його завдання - підтримати талановитих журналістів і авторів, які пишуть на теми, пов'язані із застосуванням мастильних матеріалів, як в промислових масштабах, так і в приватних невеликих господарствах.

З усіх питань звертайтеся за телефоном: (050) 863-89-51. Слідкуйте за подробицями і вигравайте з «Шелл»!

Інструменти