Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Балажа Ерені призначено керiвником мережi АЗС Shell в Українi

6 березня 2013 року Балажа Ерені (Balazs Erenyi) призначено Генеральним директором компанії з експлуатації мережі АЗС Shell на території України (ТОВ «Альянс Холдинг»).
Балажа Ерені призначено керiвником мережi АЗС Shell в Українi

Пан Ерені працює в «Шелл» з 1991 року. До призначення в Україну Балаж обіймав посаду генерального директора роздрібної мережі «Шелл» в Центрально-Східній Європі і відповідав за впровадження в 6 країнах регіону глобальної роздрібної та маркетингової стратегій «Шелл».

У той же час, Балаж Ерені був головою ради директорів «Shell Hungary ZRt». Балаж має унікальний досвід роботи в «Шелл» - більше 20 років, з яких більше 15 років він виконував роль керівника великої організації, розвивав бізнес, керував масштабними програмами та проектами. Балаж має глибоке знання і розуміння економічних і культурних особливостей Центрально-Східної Європи.

 «Я радий, що мені випала можливість працювати в Україні, на такому динамічному і конкурентному ринку. Основним пріоритетом у своїй роботі я вважаю забезпечення українських автомобілістів високоякісним пальним і надання відмінного обслуговування світового класу в мережі АЗС Shell - те, що «Шелл» пропонує своїм клієнтам у всьому світі. Я впевнений, що мій досвід роботи в Центрально-Східній Європі стане дуже корисним для «Шелл» в Україні », - описав бачення своєї майбутньої роботи Балаж Ерені.

Балаж Ерені, громадянин Угорщини, народився у 1964 році. Закінчив Будапештський університет технологій. Одружений, виховує чотирьох дітей. Захоплюється вітрильним спортом, гірськими лижами і велоспортом, любить подорожувати.

Урс Шауб, який успішно очолював мережу АЗС Shell в Україні з травня 2011, прийняв рішення про перехід на роботу в компанію іншої галузі і продовження кар'єри за межами України. За час роботи Урса компанія запропонувала українському ринку нове фірмове паливо Shell V-Power Nitro +, а також розширила мережу АЗС.

Інструменти