Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» підтримала семінар щодо соціально відповідального бізнесу

Діловий журнал «Експерт» за підтримки компанії «Шелл» та Харківської обласної державної адміністрації провів семінар-практикум «Сталий розвиток регіонів: роль соціально відповідального бізнесу». Семінар відвідали представники бізнесу, науковці, представники вищих навчальних закладів, ЗМІ та місцевих органів влади, зокрема голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Під час семінару учасники отримали інформацію щодо впровадження програм корпоративної соціальної відповідальності в Україні, обговорили підходи до ефективного партнерства бізнесу, влади, неприбуткових організацій та ЗМІ у рамках програм соціального партнерства, а також розглянули їх потенційний вплив на життя місцевих спільнот. Крім того, учасники мали нагоду прослухати лекції та пройти практичні заняття, спрямовані на аналіз та моделювання ефективного тристороннього партнерства між бізнесом, владою та громадами.

Серед прикладів проектів були презентовані підходи до реалізації соціальних інвестицій, які використовує компанія «Шелл». Зокрема, в рамках договору про спільну діяльність на Харківщині компанія вже почала реалізацію низки соціальних ініціатив, які включають ремонт доріг, удосконалення систем опалення в районних школах, встановлення освітлення, закупівлю медичних препаратів.

В рамках реалізації соціальних зобов’язань по Юзівському проекту буде використана модель максимального залучення місцевої громадськості до процесу прийняття рішень. Зобов’язання інвесторів Юзівського проекту складатимуть до 2 млн. доларів США на рік на проекти в Харківській та Донецькій областях до початку комерційної розробки. Буде створений координаційний комітет із представників територіальних громад, місцевих органів влади, неурядових організацій та інвесторів. Комітет буде відповідати за визначення стратегічних напрямків соціальних інвестицій та вибір проектів для підтримки в рамках стратегії.

“Ми відповідально ставимося до наших соціальних обов’язків та прагнемо долучитися до вирішення найбільш актуальних проблем у регіонах нашої присутності,” – зазначив Грехем Тайлі, голова компаній «Шелл» в Україні. – Наша увага зосереджена на покращенні якості життя місцевих громад”.

Інструменти