Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Представники «Шелл» зустрілися з громадою м. Краматорськ

Представники компанії «Шелл» відвідали зібрання громади м. Краматорськ (Донецька обл.), організоване Краматорською міською радою на численні прохання місцевих жителів. Загалом, зустріч відвідали близько 130 небайдужих представників місцевої спільноти, серед яких заступник губернатора Донецької області Сергій Дергунов, депутати міської ради, члени виконкомів, голови селищних рад, члени профкомів, представники громадських та екологічних організацій, журналісти.

Директор департамента з охорони праці і навколишнього середовища проектів «Шелл» в Україні Тетяна Бобровицька та виконавчий директор проектів «Шелл» в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні «Шелл» Дітмар Нойхауз поділилися з присутніми світовими напрацюваннями компанії «Шелл» у сфері видобутку нетрадиційних видів газу та розповіли про проекти, які втілюються в Україні.

Зокрема, експерти надали детальну інформацію щодо технологій, які використовуються при проведенні буріння, стандартів безпеки та заходів, які вживаються для мінімізації впливу на довкілля. Також були презентовані попередні результати проекту Юзівської ділянки, де наразі проводяться пошуково-розвідувальні роботи та дослідження потенційних покладів газу в ущільнених пісковиках. Особливу увагу спеціалісти «Шелл» приділили комплексній екологічній експертизі, яка здійснююється для оцінки впливу на навколишнє середовище та визначення способів зниження потенційних ризиків.

Після проведених презентацій аудиторія отримала змогу задати запитання та висловити свої побажання щодо подальшого інформування громадськості про діяльність компанії у регіоні. Переважно місцеву громаду цікавили екологічна складова проекту, взаємодія з соціальною інфраструктурою та залучення українських фахівців до експертизи проекту.

«Для нас надзвичайно важливо підтримувати постійне та відкрите співробітництво з усіма зацікавленими у наших проектах сторонами, особливо з місцевою громадою. Питання екології є для нас безумовним приорітетом. Тому ми дуже цінуємо можливість інформувати про наші доробки у цьому питанні та запрошуємо усіх небайдужих до відкритого діалогу. Такі майданчики як сьогодні дають можливість прояснити незрозумілі чи суперечливі моменти, провести необхідні консультації та отримати такий цінний для нас зворотній зв’язок», - зазначила Тетяна Бобровицька.

Інструменти