Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» розповіла про свій досвід видобутку нетрадиційних вуглеводнів

«Шелл» взяла участь у круглому столі з приводу застосування світового досвіду під час розвідки та видобутку нетрадиційного газу в Україні

Директор департамента з охорони праці і навколишнього середовища проектів «Шелл» в Україні Тетяна Бобровицька виступила доповідачем на експертно-аналітичному круглому столі «Правила видобутку нетрадиційного газу: чи застосуємо в Україні світовий досвід». Захід був організований науково-технічним центром «Психея».

В ході дискусії експерти обговорили норми життя і бізнесу в Україні і в світі, новий фіскальний порядок і особливості доступу до українських газових ресурсів, а також суть так званих «золотих правил золотого століття газу». В свою чергу Тетяна Бобровицька розповіла про принципи діяльності «Шелл» в контексті діяльності в Україні та пояснила, чому угода про розподіл продукції в рамках Юзівського проекту є взаємовигідною для усіх сторін.

У числі доповідачів круглого столу виступали: Геннадій Рябцев, заступник директора Науково-технічного центру «Психея» з наукової роботи; Роман Опімах, координатор Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України; Павло Олеярнік, експерт Міжнародного енергетичного агентства (Польща).

«Проведення подібних заходів є визначальним для коректного розуміння експертами та громадськістю специфіки і технологій видобутку нетрадиційного газу», - заявила Тетяна Бобровицька, директор департаменту з охорони праці та навколишнього середовища «Шелл». - «Шелл» має великий досвід розвідки і видобутку нетрадиційного газу в багатьох країнах світу, в різних геологічних і природних умовах, який ми успішно почали застосовувати в Україні. Ми раді можливості бути провідником передових технологій в українській газовидобувній галузі».

Інструменти