Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Представники «Шелл» обговорили перспективи видобутку нетрадиційного газу в Україні

В інформаційному агентстві «Українські новини» відбувся тематичний круглий стіл, на якому були розглянуті різні аспекти видобутку нетрадиційного газу в Україні.

Окрім представників «Шелл», у ньому взяли участь Георгій Рудько, голова Державної комісії України по запасах корисних копалин; Валентин Савицький, голова громадської ради при Мінекології; Дмитро Марунич, директор Інституту енергетичних досліджень; Валерій Боровик, голова правління альянсу «Нова енергія України»; Михайло Гончар, директор енергетичних програм центру «Номос», президент центру глобалістики «Стратегія XXI»; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру.

Експерти розглянули особливості застосовуваної технології, географію її розповсюдження, можливості та ризики, якими вона супроводжується. Також вони дали оцінку політичному, соціальному та економічному контекстам розвитку цієї теми в Україні. Михайло Грецький, провідний інженер з буріння «Шелл», описав присутнім стандарти безпеки та охорони навколишнього середовища, яких неухильно дотримується компанія в своїй операційній діяльності. Олексій Татаренко, менеджер із зв'язків з державними органами, розповів, як «Шелл» впроваджує кампанію з інформування громадськості щодо своїх намірів та проводить консультації з фаховими колами, а також озвучив її перші результати.

Також у рамках дискусії експерти дійшли згоди щодо кількох резонансних питань, які наразі широко дискутуються в українському суспільстві. Наприклад, експерти відзначили, що  технологія гідророзриву є цілком безпечною за умови дотримання усіх виробничих стандартів.

Інструменти