Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Грехем Тайлі взяв участь у круглому столі в Інституті газу НАН України

Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки і видобутку по Україні, взяв участь у круглому столі, присвяченому проблемам та перспективам видобутку природного газу в Україні.

23 квітня Експертна Рада з питань розвитку газової промисловості  та ринку природного газу спільно з Громадською Радою при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості провели круглий стіл на тему:«Видобуток природного газу в Україні: проблеми та перспективи» в Інституті газу НАН України. Грехем Тайлі взяв участь у засіданні, представляючи компанію «Шелл».

Серед учасників засідання були вітчизняні та іноземні науковці та експерти, представники Адміністрації Президента України, Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості,  представники іноземних посольств, медіа та медіа, НТЦ «Психея» і аналітичний центр «Номос» та інші.

Під час круглого столу було обговорено проблеми розвідки та освоєння родовищ традиційного та нетрадиційного газу в Україні, а також перспективи збільшення видобутку цих видів  енергоносіїв.

Інструменти