Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» взяла участь у круглому столі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

26 квітня 2013 року відбувся науковий круглий стіл "Видобуток нетрадиційного газу в Україні: від теорії до практики", організований Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. В заході взяли участь представники «Шелл» в Україні – виконавчий директор проектів в Дніпровсько-Донецькому басейні в Україні Дітмар Нойхауз та менеджер із зв'язків з громадськістю та урядом Олексій Татаренко.

 

Серед інших учасників були провідні вчені, експерти з екології, геології, енергетики та гідрогеології.

Метою зустрічі було встановлення економічної, екологічної та соціальної доцільності видобутку нетрадиційного газу в Україні, а також надання широкій громадськості науково обґрунтованої інформації про технології розвідки та видобування.

Дітмар Нойхауз розповів про вивчення потенціалу газу ущільнених порід в Україні компанією «Шелл» та надав деталі щодо проектів компанії. Він пояснив типовий цикл розробки свердловини, та звернув увагу, що проекти в Україні знаходяться на найпершій сходинці цього циклу – пошук, направлений на підтвердження наявності вуглеводнів.  Дітмар Нойхауз також пояснив ключові аспекти технології гідророзриву пласта.

Вчені вважають за необхідне поширювати достовірну та науково обгрунтовану інформацію про видобуток нетрадиційного газу

Інструменти