Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Українська команда «ЛСА ХАДІ АІС» візьме участь у міжнародному змаганні Shell Eco-marathon

14 травня, Київ - Команда з Харківського національного автомобільно-дорожнього університету - «ЛСА ХАДІ АІС» - візьме участь у щорічному міжнародному студентському змаганні Shell Eco-marathon, яке відбудеться у м.Роттердамі (Нідерланди) в період з 15 по 19 травня 2013 року. Студенти виступатимуть на автомобілі «ХАДІ 34» власного проектування. Всього в марафоні змагатимуться близько 200 команд з понад 20 європейських країн. Підтримку участі команди у змаганнях забезпечує найбільший український автомобільний холдинг - Група компаній «АІС».

Команда «ЛСА ХАДІ АІС» раніше успішно брала участь у змаганнях Shell Eco-marathon в 2010 і 2011 роках. Для результативного виступу команди в марафоні 2013 року за ініціативи ректора ХНАДУ була сформована науково-технічна рада з поліпшення існуючого екомобіля. До складу ради увійшли провідні вчені та перспективні студенти університету. Крім того, для забезпечення результативної участі команди в марафоні, під час тренувальних і залікових заїздів на автомобіль «ХАДІ 34» був встановлений спеціальний вимірювальний комплекс.

«Shell Eco-marathon є наочною демонстрацією прагнення «Шелл» знайти екологічно відповідальні рішення, які сприятимуть задоволенню зростаючого світового попиту на енергоносії, - зазначила Анна Думанська, менеджер зі зв'язків з громадськістю «Шелл» в Україні. - Ця ініціатива також допомагає нам надавати можливості перспективним студентам технічних спеціальностей з розробки нових підходів до стійкої мобільності та підвищення енергоефективності».

«Ми раді надати підтримку участі спортивної команди «ЛСА ХАДІ АІС» в Shell Eco-marathon і, таким чином, зробити внесок у розвиток наукового потенціалу провідного автомобільного ВНЗ країни, - заявив Сергій Боровик, директор з маркетингу Групи компаній «АІС». - Група компаній «АІС» підписала угоду про стратегічну співпрацю з ХНАДУ ще на початку 2013 р. і підтримка команди «ЛСА ХАДІ АІС» - один із цілої низки спільних проектів, запланованих для реалізації університетом і компанією.

Сьогодні Україна як ніколи зацікавлена ​​в розробці і практичному застосуванні інноваційних енергоефективних рішень у всіх сферах діяльності, а Shell Eco-marathon допомагає виховувати майбутнє покоління вчених і конструкторів із правильним підходом до питань енергоефективності в умовах обмеженості ресурсів та впливу енергетики на екологію. Віримо, що команда «ЛСА ХАДІ АІС» доведе свою перевагу, а Україна увійде до числа світових лідерів технологій, а ми їй у цьому допоможемо».

«Участь нашої команді «ЛСА ХАДІ АІС» у змаганнях 2013 року дозволить зробити вагомий внесок у створення нового екоавтомобіля марки «ХАДІ» і провести необхідні ходові випробування в режимі реальних змагань. Ми пишаємося можливістю представити Україну на високому міжнародному рівні» - підкреслив Олександр Чернишов, капітан команди.

Shell Eco-marathon