Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Команда «ЛСА ХАДІ АІС» успішно представила Україну на Shell Eco-marathon Europe 2013

У класі бензинових прототипів українці зуміли зайняти 22-е місце серед 63-х учасників

У нинішньому році масштабні молодіжні змагання у сфері енергоефективності зібрали однодумців в 29-й раз. Shell Eco-Marathon Europe 2013 проводився у Роттердамі (Нідерланди) в період з 15 по 19 травня.

Таким чином, команди-учасниці зіткнулися з новим викликом - цільовим міським треком. Проведення змагань на вулицях Роттердама показує, наскільки нові технології можуть працювати в серці реальних міст і робить Shell Eco-Marathon ближчим до громадськості.

Концепція вуличного треку ставить перед студентами додаткові завдання; п'ять 90-градусних поворотів на трасі випробовують на міцність навички керування автомобілем кожної команди, роблячи підсумковий результат до 50% залежним від швидкості гальмування, прискорення і проходу поворотів.

Команда «ЛСА ХАДІ АІС»

У рамках проекту студентські команди проектують, створюють і випробовують інноваційні конструкції автомобілів і двигунів, при цьому переслідуючи мету проїхати якнайбільшу відстань, використовуючи найменшу кількість енергії. В унікальному конкурсі на найбільш енергоефективний автомобіль щорічно змагаються близько 200 команд та понад 3000 студентів з усієї Європи.

Команди змагаються в одній з двох категорій, залежно від типу створеного ними транспортного засобу. Перша категорія - концептуальні зразки (прототипи). Тут критично важливі енергоефективність та аеродинаміка автомобіля. Це футуристичні автомобілі обтічної форми, в яких головною рисою дизайну є зменшення тертя і максимізація ефективності.

Друга категорія - урбаністичні концепти. У цій категорії командам необхідно розробити енергоефективні рішення, які могли б бути використані в сучасних автомобілях міста. У зв'язку з цим автомобілі другої категорії повинні містити ряд обов'язкових елементів, властивих сучасним автомобілям такі, як чотири колеса, кермо, передні і задні фари, гальмівна педаль і т.п.

Shell Eco-marathon Europe 2013

Незалежно від категорії кожна команда повинна проїхати 10 кіл та провести на треку максимум 39 хвилин. Учасники мають чотири офіційні спроби, для фінальної класифікації зараховується кращий результат. На фініші точно вимірюється кількість спожитого палива, а також екстраполюється відстань, яка була б покрита завдяки використаній енергії. Успіх визначається тим, хто проїде якомога далі на 1кВт енергії або 1 літрі палива, застосовуючи креативне мислення та реалізовуючи свої ідеї на практиці.

Існують 7 різновидів палива, які можуть використовуватися на змаганнях. Серед них як традиційне паливо – бензин, дизельне паливо, етанол, метилові ефіри жирних кислот і рідкий газ, так і альтернативне (категорія «е-мобільність») - вуглець та акумулятори (з можливою підтримкою сонячної енергії).

Команда «ЛСА ХАДІ АІС»

На змаганнях в 2013 році була введена об'єднана категорія двигунів на сонячних і електричних батареях. Сама по собі сонячна енергія не здатна забезпечити достатню кількість енергії для автомобіля, однак сонячний колектор можна використовувати на автомобілях, наприклад, для підзарядки батареї.

Дана зміна відображає напрямок, в якому працюють виробники автомобілів з електричним приводом, що також робить змагання автомобілів в категорії електричних батарей більш цікавим. Очікується, що використання сонячних колекторів буде корисним, але вони все ж не повинні бути занадто важкими, щоб автомобіль зберігав свою ефективність.

Shell Eco-marathon Europe 2013

У нинішніх змаганнях українська команда брала участь на автомобілі з бензиновим двигуном. У фінальній класифікації українці спромоглися вибороти 22-е місце серед 63-х команд категорії бензинових прототипів. А лідером у даній категорії стала команда-фаворит чемпіонату - «Microjoule-La Joliverie» з Франції, показавши результат 2980,3 км / л, іншими словами - з Роттердама до Афін на одному літрі палива.

Команда Вищої політехнічної школи з французького міста Нант поставила новий рекорд у класі електроакумуляторних автомобілів категорії «Урбаністичні концепти», подолавши відстань 145,7 км на 1 кВт•год (покращивши торішній результат на 41,7 км/кВт•год). Німецька ж команда «Schluchtspecht» Університету прикладних наук міста Оффенбурга побила рекорд з результатом 315,4 км/л.

У категорії «Прототипи», команда «SCS Pasquet» з Франції побила попередній рекорд в класі електроакумуляторних автомобілів, показавши результат 1224,1 км/кВт•год.

Наступні змагання Shell Eco-marathon Europe 2014 знову відбудуться в Роттердамі.

Shell Eco-marathon

Інструменти