Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Грехем Тайлі виступив на комітетських слуханнях щодо екологічних аспектів розробки нетрадиційного газу

22 травня 2013 року Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки та видобутку «Шелл» по Україні, виступив на слуханнях «Екологічні проблеми видобування сланцевого газу в Україні», організованих у Києві Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильскої катастрофи.

Грехем Тайлі розповів про екологічні аспекти роботи «Шелл» в Україні у проектах із розвідки газу ущільнених пісковиків. Він наголосив на принципах роботи компанії у видобуванні таких ресурсів на суходолі.

Навівши приклади застосування цих принципів в українських проектах, пан Тайлі, серед іншого, згадав проведення первинної оцінки стану водоносних горизонтів в районі буріння першої пошукової газової свердловини, побудову об’їзної дороги для зменшення траспортного руху через село неподалік, проведення громадських слухань в рамках відкритого діалогу з громадськістю.

Тайлі підкреслив впевненість компанії у тому, що розвідка та видобуток природного газу із нетрадиційних джерел може відбуватися без шкоди для навколишнього середовища.

Інструменти