Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Мастильнi матерiали «Шелл» гарантують надійну роботу техники

Під завершення весняної посівної кампанії журналісти аграрних видань відвідали сільськогосподарські підприємства аграрного холдингу «Українські Аграрні Інвестиції» в Черкаській області – ТОВ «Айова» і ТОВ «Кочубей».

Холдингова компанія «Українські Аграрні Інвестиції» є одним з найбільших клієнтів компанії «Invent Group» – офіційного дистриб'ютора мастильних матеріалів «Шелл» на сході України.

Сільськогосподарські підприємства ТОВ «Айова» і ТОВ «Кочубей» є частиною аграрного холдингу «Українські Аграрні Інвестиції», який має у своєму розпорядженні один з найбільших земельних банків в Україні - 261 тис. га на території 16 областей України. Підприємства займаються вирощуванням зернових і технічних культур. У рамках поїздки було проведено зустріч із заступником директора ТОВ «Айова» Коршак Петром Олексійовичем і головним механіком підприємства ТОВ «Кочубей» Білик Володимиром Івановичем, оглянутий автопарк господарств.

Підприємства використовують техніку світових виробників, серед яких AGCO, Case і John Deere. Гарна техніка вимагає до себе особливої уваги та догляду. Вже другий рік поспіль аграрний холдинг успішно співпрацює з компанією «Шелл» та її дистриб'ютором «Invent Group». Компанія використовує високоефективні моторні мастила Shell Rimula, гідравлічні мастила Shell Tellus, трансмісійні Shell Spirax і пластичні мастила Shell Gadus. Застосування якісних мастильних матеріалів дозволяє підвищити продуктивність техніки, яка постійно переїжджає з місця на місце у зв'язку з використанням її відразу декількома підприємствами в одному регіоні.

«Завдяки якості мастильних матеріалів, їх оперативної доставки та сервісу, який надає дистриб'ютор мастильних матеріалів «Шелл», ми отримуємо можливість уникати простоїв техніки, компенсувати витрати по її догляду і бути впевненими в її безвідмовної роботі», – зазначив головний механік підприємства ТОВ «Кочубей» Білик Володимир Іванович.

Холдингова компанія «Українські Аграрні Інвестиції» обирає раціональний підхід до вибору техніки та її обслуговування. Комплексне використання техніки світових брендів і високоякісних мастильних матеріалів «Шелл» гарантує компанії впевненість в працездатності і продуктивності парку техніки.

Інструменти