Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» зробила внесок у громадський фестиваль

Компанія «Шелл» проспонсорувала стенд Закутнівської сільради на етнофестивалі «Олексіївська фортеця», що відбувся 8-9 червня у Первомайському районі, Харківської області.

Вже втретє Первомайський район організовує етнофестиваль «Олексіївська фортеця». Це велике свято, яке проводиться щорічно на території фортеці Святого Олексія і збирає чимало гостей з Харкова та області. Фестиваль приваблює гостей традиційними гуляннями  з піснями, танцями та українськими стравами.

У рамках фестивалю кожна сільська рада Первомайського району представила свій стенд з українським будиночком, а також продемонструвала свої таланти.

Цього року «Шелл» стала спонсором стенду Закутнівської сільради, де розташована перша пошукова свердловина «Шелл». Компанія виділила кошти на закупівлю матеріалів для спорудження будиночку. Спеціаліст зі зв’язків із місцевими громадами «Шелл» Валентина Гекова допомагала розмальовувати його кольоровими орнаментами.

Під час фестивалю можна було побачити різноманітні театралізовані вистави, у тому числі козацькі бої. Від імені села Закутнівка одаровані діти виступили з піснями.

Етнофестиваль «Олексіївська фортеця» - це грандіозне свято як для його учасників, так і для відвідувачів, частиною якого стала і «Шелл»

«Шелл» зробила внесок у громадський фестиваль
«Шелл» зробила внесок у громадський фестиваль
«Шелл» зробила внесок у громадський фестиваль