Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» формує групу громадських експертів для відвідання свого газового проекту в США

Компанія «Шелл» оголосила про прийом заявок від представників українських громадських організацій, екологічних організацій та профільних науково-дослідних інститутів на участь у ознайомчій поїздці на родовище сланцевого газу Марселлус (Пенсильванія, США).

«Ми, безумовно, розуміємо і поділяємо бажання української громадськості отримати додаткову інформацію про проекти видобутку нетрадиційного газу в світі. Ми впевнені, що немає кращого способу розібратися у всіх аспектах реалізації проекту, переконатися в рівні стандартів безпеки та захисту навколишнього середовища «Шелл», ніж побачити їх дотримання на власні очі на наших діючих проектах в інших країнах, - зазначив Грехем Тайлі, віце-президент «Шелл» по Україні. - Тому ми запрошуємо українських фахівців та представників зацікавлених громадських організацій до участі в ознайомчій поїздці на наш проект в Пенсильванії, США».

Група експертів буде сформована за результатами збору заявок. Заявки приймаються до 24 червня 2013 року. Візит групи на проект Марселлус відбудеться наприкінці липня 2013 року.

Інструменти