Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Грехем Тайлі підкреслив важливу роль природного газу для енергетичного балансу України

13-14 червня 2013 року Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки та видобутку «Шелл» по Україні, взяв участь у Першій Міжнародній Бізнес-конференції «АВС: Ukraine&Partners», що відбулася у Києві за ініціативою Уряду України.

Грехем Тайлі виступив з доповідями у трьох панелях, а саме «Doing business in Ukraine»: створення кращого інвестиційного та бізнесового клімату – спільна справа Уряду та бізнесу; «Паливно-енергетичний комплекс України: перспективи розвитку та модернізації», а також у панелі за участю прем’єр-міністра України Азарова «Шляхи та перспективи ділового партнерства України та світу: пошук та реалізація взаємовигідної стратегії забезпечення сталого розвитку». Грехем Тайлі наголосив на важливості газових ресурсів для енергетичного балансу України.

Він відмітив, що видобуток нетрадиційних газових ресурсів, а також видобуток на шельфі Чорного моря, відіграють значну роль в енергетичному майбутньому країни.

Грехем Тайлі підкреслив, що для розкриття газового потенціалу України необхідні довгострокові інвестиції, новітні технології та найкращі практики безпечного ведення робіт і захисту навколишнього середовища та населення країни, і саме тому міжнародні енергетичні компанії такі як «Шелл» працюють в Україні. Він також відмітив позитивні зміни українського законодавства в енергетичному секторі та зазначив, що «Шелл» готова співпрацювати з Урядом щодо подальшого вдосконалення регуляторної бази України з метою задоволення потреб інвестора, суспільства та Уряду.

Грехем Тайлі говорить про важливу роль природного газу для енергетичного балансу України
Грехем Тайлі, віце-президент з розвідки та видобутку «Шелл» по Україні, взяв участь у Першій Міжнародній Бізнес-конференції «АВС: Ukraine&Partners»

Інструменти