Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Сільськогосподарські підприємства обирають оливи «Шелл»

18 червня відбувся прес-тур від компанії «Шелл», під час якого журналісти аграрних видань відвідали сільськогосподарські підприємства в Сумській області – ТОВ «Голландська аграрна компанія», ТОВ «Еліфібр» і ТОВ «Шалигінське». Всі організації є клієнтами компанії Invent Group – офіційного дистриб’ютора ММ «Шелл» на сході України.

Сільськогосподарське підприємство ТОВ «Голландька аграрна компанія» знаходиться в Глуховському районі в селі Береза та займається вирощуванням зернових та технічних культур. В своїй діяльності вони використовують техніку різних виробників, але найближчим часом планують повністю перейти на імпортну техніку. Ось уже 6 років підприємство працює з Invent Group та використовує в своїй роботі тільки оливи «Шелл».

«Після того, як техніка зійшла з гарантії – перейшли на «Шелл». Зовсім немає нагару на механізмах, і ми абсолютно всім задоволені», – говорить головних інженер ТОВ «Голландської аграрної компанії» Антонець Сергій Єгорович.

ТОВ «Еліфібр» знаходиться в селі Перемога Глуховського району, де на 3600 гектарах вирощує зернові та технічні культури, використовуючи техніку світових виробників, серед яких Case та New Holland. І вже шостий рік поспіль підприємство користується тільки високоякісними оливамиShell Rimula, гідравлічними оливами Shell Tellus та трансмісіонними оливами Shell Spirax.

«Всі оливи замовляємо лише у Invent Group. Інші компанії також пропонували нам свої послуги, але ми нічого не змінювали. Техніка працює відмінно, тому не бачимо приводу щось змінювати», – стверджує головний механік ТОВ «Еліфібр» Приходько Олександр Васильович.

Також, в рамках прес-туру, відвідали ТОВ «Велетень» в місті Глухові та ТОВ «Шалигінський», який входить в ROSTOK HOLDING та займається обробкою земель в Шалигіно та Ямполі. Підприємства використовують сільськогосподарську техніку компанії John Deere та оливи Shell Rimula. Співпраця з компаніями «Шелл» та Invent Group тільки набирає оберти, але обидві сторони задоволені результатами на сьогоднішній день.

Всі підприємства притримуються однакових критеріїв вибору моторних олив – якість та ціна. Використання в своїй діяльності високоефективних виробників техніки та високоякісних мастильних матеріалів «Шелл» – запорука успіху і довготривалої роботи кожного сількогосподарського підприємства.

Інструменти