Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Shell Rimula - партнер конференції «Системи землеробства»

6 червня 2013 року в м. Києві журнал The Ukrainian Farmer і AGP Media Conferences провели конференцію на тему «Системи землеробства». Головним партнером з мастильних матеріалів виступила компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн».

У події взяло участь понад 100 представників аграрних компаній. Основною темою обговорення стала система застосування нульового та мінімального обробітку ґрунту у різних природно-кліматичних зонах України. Для кожного з учасників конференції це була можливість поділитися досвідом з колегами та дізнатися про новинки у галузі техніки та мастильних матеріалів.

Компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» ознайомила учасників конференції з доповіддю на тему «Мастильні матеріали для сільськогосподарської техніки. Ефективні рішення», яку представив технічний спеціаліст компанії Дмитро Кривицький.  Доповідач наголосив на важливості використання якісних мастильних матеріалів для сільськогосподарської техніки. Частиною доповіді стала презентація нової моторної оливи Shell Rimula R4 X, що прийшла на заміну Shell Rimula R3 X і Shell Rimula R4.

«ОливаShell Rimula R4 X забезпечує потрійний захист двигуна: на 30% кращий захист від зношення, на 50% кращий захист від відкладень та на 50% кращу стійкість від окислення. Головною перевагою Shell Rimula R4 X є її особлива технологія виготовлення. Оливи розробляються з урахуванням можливості їх адаптації до будь-яких умов експлуатації сучасних двигунів, незалежно від температури, забрудненості чи вологості. Адже правильний вибір олив для сільськогосподарської техніки - запорука успіху та довготривалого життя двигунів», - так охарактеризував новий вид оливи Дмитро Кривицький.

Приємним завершенням доповіді стала розповідь про експрес-метод перевірки стану мастильних матеріалів у техніці - Shell Quick Oil Check. Інструмент, розроблений компанією «Шелл» – це можливість швидко визначити необхідність заміни мастила за допомогою нанесення декількох крапель на спеціальний аркуш паперу через рівні проміжки часу.

Результати тесту можна визначити, порівнявши отримані дані із зображеннями в інструкції. Учасники конференції отримали Shell Quick Oil Check, за допомогою якого кожен зможе перевірити стан мастильних матеріалів на власному агропідприємстві.

Інструменти