Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Бен ван Бьорден стане наступним головним виконавчим директором Royal Dutch Shell plc

Рада Royal Dutch Shell plc сьогодні оголосила, що Бен ван Бьорден замінить Пітера Возера на посаді головного виконавчого директора, починаючи з 1 січня 2014 року.

Пітер Возер залишить «Шелл» в кінці березня 2014 року, завершивши 29-річну кар'єру в компанії.

Ван Бьорден, 55 років, займає посаду директора, відповідального за сегмент Downstream, з січня 2013 року.

"Я радий оголосити Бена ван Бьордена наступним головним виконавчим директором Royal Dutch Shell, -заявив голова Йорма Олліла. – Бен має глибоке знання галузі й успішний досвід виконавчої діяльності у цілому ряді бізнесів «Шелл». Бен продовжуватиме виконувати і в подальшому розвивати вже затверджені стратегічні завдання, і формувати конкурентоздатний прибуток для наших акціонерів".

"Вибір Ван Бьордена був зроблений після всебічної оцінки та розгляду внутрішніх і зовнішніх кандидатів комітетом з висунення членів правління і наступності», - зазначив Олліла.

Ван Бьорден приєднався до Royal Dutch/Групи компаній «Шелл» в 1983 році та обіймав ряд технічних і комерційних посад як у відділі розвідки та видобутку, так і у відділі маркетингу, переробки і продажів. Він працював у Голландії, Африці, Малайзії, США і, нещодавно, у Великобританії.

Ван Бьорден, голландець, отримав ступінь магістра в галузі хімічних технологій в  Делфтському технічному університеті, Нідерланди. Одружений, має чотирьох дітей.

Додаткова інформація

Бен ван Бьорден приєднався до «Шелл» в 1983 році після закінчення вищої освіти зі ступенем магістра в галузі хімічних технологій в  Делфтському технічному університеті, Нідерланди.

Кар'єра Бена в «Шелл» розвивалась як у відділі розвідки та видобутку, так і у відділі маркетингу, переробки і продажів. Він обіймав ряд операційних і комерційних посад, у тому числі 10 років пропрацював в бізнесі зрідженого природного газу, а також обіймав ряді посад у маркетингу, переробці і продажах.

У січні 2005 року Бен став віце-президентом відділу вдосконалення виробництва, що базується в Х'юстоні, США. На цій посаді він відповідав за впровадження стандартів в операційній діяльності й результативні ініціативи у нафтопереробці та хімічній промисловості.

У грудні 2006 року він був призначений виконавчим віце-президентом відділу хімічних речовин, що базується в Лондоні, Великобританія.

В цій ролі Бен був включений до ради директорів низки провідних галузевих товариств, включаючи

Міжнародну раду асоціацій хімічної промисловості і Європейську раду хімічної промисловості.

У січні 2013 року Бен був призначений директором відділу маркетингу, переробки і продажів і членом виконавчого комітету «Шелл». Він також є регіональним менеджером по Європі та Туреччині.

Бен одружений зі Стейсі, має трьох дочок і сина. Він любить читати, бігати і подорожувати разом із сім'єю.