Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Фiнiш конкурсу «Вітаміни для заліза 2»

1 серпня закінчився другий етап конкурсу «Вітаміни для заліза» на кращий статейний чи відео матеріал за тематикою «Нові розробки та останні тенденції в області мастильних матеріалів».

Учасником конкурсу міг стати будь-який автор статейного чи відео матеріалу (обзору, репортажу, сюжету, інтерв’ю) на задані раніше теми, які стосуються особливостей застосування мастильних матеріалів, класифікацій та видів, тенденцій розвитку ринку.

Дана тема є дуже актуальною в наш час, оскільки все більше і більше споживачів цікавляться питаннями якості мастильних матеріалів і розвитку ринку України. У другому етапі конкурсу «Вітаміни для заліза 2» взяли участь відомі транспортні та аграрні видання.

Переможців конкурсу визначив науково-технічний центр «Психея», який є незалежним експертом конкурсу і здійснює інформаційні та аналітичні послуги на ринку нафтепродуктів України з 1994 року. Переможці були нагороджені цінними подарунками, а володар першого конкурсного місця виграв подорож на уік-енд у Грузію.

Призові місця були розподілені наступним чином:

І місце зайняв Микола Макаренко, статейний матеріал «Щоб гідросистеми працювали без сюрпризів», журнал «Агробізнес сьогодні».

ІІ місце зайняв Віктор Марченко, статейний матеріал «Що і куди потрібно заливати», журнал «Аграрна техніка та обладнання».

ІІІ місце зайняла Наталя Рекунова, статейний матеріал «Шелл» во всех странах предъявляют одинаковые требования к качеству своей продукции», Інтернет-портал «Online-agro».

Головне завдання конкурсу – підтримка талановитих журналістів і авторів, які пишуть на теми, пов’язані із застосуванням мастильних матеріалів, як в промислових масштабах, так і в приватних невеликих господарствах. А також збільшити кількість якісних журналістських матеріалів на задану тему

Інструменти