Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» та ІНТЕРПАЙП розповіли про деталі співпраці

У 2012 р. «Шелл» та ІНТЕРПАЙП підписали меморандум про взаєморозуміння, який визначив основні напрямки співпраці компаній. Одна з ключових цілей меморандуму - приведення у відповідність труб, вироблених на заводах компанії ІНТЕРПАЙП, міжнародним стандартам «Шелл».

У рамках виконання умов меморандуму «Шелл» провела кваліфікацію виробництва ІНТЕРПАЙП і внесла заводи компанії в список схвалених постачальників «Шелл» за певними видами продукції.

«Ми в «Шелл» прекваліфікували і задоволені якістю певних продуктів компанії ІНТЕРПАЙП. Ми продовжуємо працювати з ІНТЕРПАЙП і за іншими напрямками, щоб кваліфікувати ширший спектр трубної продукції для використання «Шелл» як в Україні, так і в усьому світі, - зазначає Робін Нойтон, провідний інженер з буріння «Шелл» в Україні. – По мірі кваліфікації нових продуктів, ІНТЕРПАЙП зможе брати участь у тендерах «Шелл» за ширшою продуктовою лінійкою».

«Співпраця з «Шелл» зобов'язує постачальників відповідати найвищим стандартам якості в трубній індустрії. І я радий повідомити, що заводи ІНТЕРПАЙП успішно пройшли прекваліфікацію «Шелл», - коментує Денис Морозов, директор зі стратегії та розвитку, ІНТЕРПАЙП. - На сьогоднішній день ми прекваліфікували певні продуктові лінійки і працюємо над створенням нового типу труб з преміальними з’єднаннями, щоб відповідати вимогам «Шелл» до роботи в складних геологічних умовах».

На сьогоднішній день компанії готові оголосити статус за ключовими напрямками співпраці в рамках меморандуму:

  • «Шелл» прекваліфікувала ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ як постачальника сталевої заготовки для виробництва обсадних і насосно-компресорних труб
  •  «Шелл» провела аудит заводів ІНТЕРПАЙП НТЗ і ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ і підтвердила, що технологічний процес і система менеджменту якості на заводах відповідає міжнародним стандартам. Пробне замовлення на труби нафтогазового сортаменту було відвантажено в США для інспекції та перевірки на відповідність стандартам «Шелл». Попередні результати на етапі розгляду.
  • ІНТЕРПАЙП НМТЗ прекваліфікована «Шелл» як виробник труб для транспортування нафти і газу певного сортаменту.

«Шелл» прекваліфікувала з'єднання ІНТЕРПАЙП специфікації по АPI і працює з ІНТЕРПАЙП над створенням нового типу труб з преміальними з’єднаннями. Вони необхідні під час проведення гідророзриву під високим тиском для забезпечення герметичності свердловини, що, в свою чергу, гарантує безпеку проведення робіт.

Інструменти