Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» інвестувала в ремонт опалення сільської школи

1 вересня 2013 року фінансовий директор "Шелл" в Україні Андреас Борк привітав учнів та колектив Новонадеждинської школи Близнюківського району Харківської області з Днем знань.

У рамках виконання програми соціальних інвестицій за проектом спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування" компанія виділила 400 000 гривень на ремонт системи опалення в приміщенні школи. Школа знаходиться на території сільради, де буде розміщена пошукова свердловина Ново-Мечебилівська-100.

Новонадеждинська сільська школа була побудована в Близнюківському районі в 1964 році. Система опалення за п'ятдесят років без ремонту і оновлення перестала виконувати свої функції, температура в класах взимку становила 9 градусів тепла.

Лідія Шулець, голова Близнюківської районної державної адміністрації: "Ця школа була найдорожчою для районного бюджету, ми витрачали на її опалення в кілька разів більше, ніж на інші навчальні заклади в районі. Але в класах все одно було холодно. За десятиліття труби стали повністю непридатними, і виправити це якимось невеликим ремонтом було неможливо. Як тільки "Шелл" прийшла в район, ми запропонували програму соціальних інвестицій, де в пріоритеті - потреби тих сіл, біля яких компанія веде свою діяльність".

Для заміни системи опалення був обраний місцевий підрядник, який уклав тристоронній договір із "Шелл" і районною державною адміністрацією. Підрядник пройшов необхідні перевірки «Шелл», оскільки ключові вимоги компанії до контрактів у всіх країнах світу - дотримання законодавства, в тому числі антикорупційного, а також високі стандарти охорони праці на виробництві. Протягом літа фахівці підрядника повністю замінили ділянку зовнішньої теплотраси і систему опалення у школі.

Андрій Шевченко, приватний підприємець, м. Лозова: "Для цього проекту ми використовували найкращий на сьогоднішній день матеріал - полімерні труби. Вони не піддаються корозії, не заростають зсередини. Крім того, встановлені спеціальні фільтри, які захищають труби від забруднень. Гарантія на ці матеріали - 50 років. Отже, сільська школа отримала, на мій погляд, найкращу з можливих опалювальних систем".

У 2013 році в школу пішли 88 учнів із сіл Новонадеждинської і Надеждинської сільських рад. А в місцевому дитячому садку вже підростають 20 майбутніх школярів.

School Ceremony

Інструменти