Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» підтримала Харківський економічний форум

6 вересня 2013 року у Харкові відбувся V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». «Шелл», як і торік, виступила генеральним спонсором заходу.

Шон Руні, віце-президент компанії «Шелл» зі зв'язків з державними органами влади у світі, взяв участь у пленарному засіданні «Харківщина – лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України». Він розповів про статус проектів «Шелл» в Україні та, зокрема, у Харківській області, і висловив впевненість у потенціалі України збільшити видобуток власних вуглеводнів. 

Шон Руні підкреслив: «Безпечна та екологічно відповідальна розробка потенціалу нетрадиційного газу в Україні може забезпечити значні економічні вигоди для Харківської області та для Україні в цілому. І працівники «Шелл» горді тим, що наша компанія є лідером з розвідки цього потенціалу». 

Олексій Татаренко, менеджер зі зв'язків з державними органами влади «Шелл» в Україні, виступив на панельній дискусії «Соціально-економічні вигоди розвитку газової промисловості в Харківській області». Він навів приклади переваг, які отримують місцеві громади від розробки нетрадиційного газу у різних країнах, а саме США та ПАР, а також розповів про підхід компанії до розвитку місцевих підрядників, залучення українського персоналу в проекти та соціальні інвестиції в рамках Юзівського проекту та Спільної Діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

Шон Руні під час Харківського економічного форуму

Шон Руні під час Харківського економічного форуму. Автор фото: Дмитро Верещинський.

Інструменти