Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» та «Надра Юзівська» підписали угоду

12 вересня 2013 р «Шелл» та ТОВ «Надра Юзівська» підписали договір про спільну операційну діяльність. Договір було підписано у м. Гаага, Нідерланди, у присутності Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та виконавчого директора з питань міжнародної розвідки та видобування «Royal Dutch Shell» Ендрю Брауна.

Договір визначає ролі та обов’язки інвесторів у Юзівському проекті, а також порядок та правила ведення діяльності сторонами під час реалізації проекту. Підписання договору – це крок, необхідний для того, щоб угода про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Юзівської ділянки, вступила в дію. Наступні кроки включають затвердження робочої програми та бюджету на рік, проведення оцінки базового стану навколишнього середовища, отримання необхідних дозволів, залучення робіт та обладнання тощо.

Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Юзівської ділянки, було підписано 24 січня 2013 р між «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.», ТОВ «Надра Юзівська» та Урядом України. Юзівська ділянка розташована на території Донецької та Харківської областей України. Початковий етап геологічного вивчення передбачає отримання сейсмічних даних та буріння до 15 свердловин протягом п’яти років. «Шелл» вже розпочала проведення комплексної оцінки потенційного впливу проекту на екологічне середовище, що є обов’язковим до початку проведення робіт.

Інструменти