Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» стала партнером 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі

«Шелл» виступила партнером 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі, організованої «Ялтинською європейською стратегією» (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. Форум відбувся у період з 19 по 22 вересня 2013 року в Лівадійському палаці в Ялті. Цьогорічною основною темою зустрічі стала «Україна та світ в епоху змін: фактори успіху».

Серед інших тем дискусій форуму YES була і тема енергетичної безпеки. Її обговорювали на панельній дискуії «Енергетика: загрози, рішення, революції», в якій взяв участь Грехем Тайлі, віце-президент із розвідки та видобутку та голова компаній «Шелл» в Україні.

«Нетрадиційний газ змінив світову енергетичну галузь. В разі успішної геологорозвідки, існує потенціал для змін в Україні. Лише в одному американському штаті Пенсільванія розробка сланцевого газу створила 46 тис. робочих місць, 11 мільярдів доларів економічної вартості і 1 мільярд доларів податкових надходжень. Прибутки, податки, можливості для місцевого бізнесу та створення нових робочих місць - все це є результатом успішної розробки газових родовищ. І це може статися в Україні», - підкреслив Грехем Тайлі.

Грехем Тайлі також розповів про енергетичні сценарії «Новий погляд на майбутнє», розроблені компанією «Шелл». У цьому аналітичному звіті йдеться про можливі сценарії розвитку світової енергетики, в тому числі аналізуються аспекти, пов'язані зі світовим попитом, пропозицією і споживанням енергоносіїв.

У Ялтинській щорічній зустрічі взяли участь більше 250 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з понад 20 країн світу.

Грехем Тайлі. Фото: YES Ukraine.

Грехем Тайлі. Фото: YES Ukraine.

Інструменти