Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» підтримала візит ініціативи прозорості EITI

В київському офісі компанії «Шелл» 24 вересня 2013 року відбулася зустріч за участю членів Міжнародного Секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) та компаній нафтогазового сектору. Учасники зустрічі також відвідали круглий стіл «Пошук нових джерел і маршрутів постачання вуглеводнів в контексті забезпечення енергетичної безпеки держави».

ЕІТІ сприяє підвищенню відповідальності органів влади шляхом запровадження прозорої звітності та публікації даних про платежі компаній і доходи держав від нафтової, газової та гірничодобувної промисловості. Ініціатива працює для створення багатосторонніх партнерств у країнах, що розвиваються, з метою налагодження ефективного управління як необхідної умови для перетворення великих доходів від видобувних галузей в економічне зростання і скорочення бідності.

«Візит делегатів EITI став ще одним кроком України на шляху до набуття членства в організації. Будучи активним учасником Ініціативи від моменту її заснування, «Шелл» вітає прагнення України слідувати принципам відкритості та засвідчує свою підтримку, ставши співорганізатором та партнером перебування Ініціативи у Києві.», - сказав Грехем Тайлі, Голова компаній «Шелл» в Україні.

Інструменти