Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Гідророзрив – безпечна і перевірена технологія

«Технологія гідравлічного розриву пласта не нова ні в світі, ні в Україні. Також українське законодавство суворо регулює проведення гідророзриву», - наголосив провідний інженер з буріння «Шелл» в Україні Михайло Грецький у приміщенні Національної академії наук у Києві.

26 вересня 2013 року тут відбулась конференція на тему видобутку нетрадиційних вуглеводнів, організована Представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні разом із Національним екологічним центром України, громадською організацією «Екоклуб» та Київським міжнародним енергетичним клубом «Q-Club».

Михайло Грецький взяв участь у дискусії «Технологія гідророзриву пластів: прихована екологічна небезпека чи звичайна практика видобувної галузі?», під час якої зокрема підкреслив: «Ми впевнені, що розвідка та видобуток нетрадиційних вуглеводнів може та має виконуватись безпечно. І ми це підтверджуємо світовим досвідом роботи на таких проектах».

Він також розповів про статус проектів компанії в Україні, а саме про вивчення потенціалу газу ущільнених порід, та звернув увагу на міфи, що існують довкола розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів.

Інструменти