Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» на мiжнароднiй виставцi «ІнтерАГРО-2013»

В кінці жовтня в Києві пройшла міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2013». В цьому році на виставці взяла участь рекордна кількість світових брендів-виробників сільськогосподарської техніки.

Новий формат «ІнтерАГРО» зробив її унікальною на території України та країн СНД, оскільки під час проведення виставки було представлено більше 150 всесвітньо відомих брендів-виробників. Аграрний ринок України розвивається. Стрімко підвищується попит на новітню сільськогосподарську техніку та обладнання, які потребують якісних мастильних матеріалів для надійної та безвідмовної роботи.

В цьому році у виставці «ІнтерАГРО» взяла участь компанія TFM (Total Fluid Management Company) – офіційний дистриб’ютор мастильних матеріалів «Шелл» в центральному регіоні України. Компанія TFM спеціалізується на підборі та сервісному обслуговуванні мастильних матеріалів та технологічних рідин для багатьох галузей промисловості та автотранспортного сектору.

На фоні світових брендів-виробників техніки, які були представлені в рамках виставки, невідємною складовою є використання надійних та ефективних мастильних матеріалів. Компанія «Шелл» лідер в розробці мастильних матеріалів, які дозволяються економити витрати на технічному обслуговуванні, забезпечують зниження витрат на паливо та ефективну роботу техніки навіть за тяжких умов.

З метою безвідмовної та надійної роботи техніки компанія «Шелл» випускає лінійку інноваційних моторних олив Shell Rimula для дизельних двигунів. Адже якісні мастильні матеріали – ключова ланка при роботі з технікою.

Однією з важливих подій виставки стало нагородження учасників конкурсу «Кращий молодий агроном – 2013» від журналу Agroexpert, спонсором якого виступила компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн». Конкурс створений з метою допомогти молодим перспективним агрономам розкрити свої сильні сторони, продемонструвати свої вміння та навички.

На участь в конкурсі було подано 51 заявку з усієї України. Кожному учаснику була надана можливість позмагатись за звання кращого молодого агронома України. За час проведення конкурсу, учасники вирішили безліч індивідуальних тестових завдань, які були поділені по номінаціям. На церемонії нагородження переможців конкурсу кожен призер отримав цінний приз від компанії «Шелл» та організаторів.

«Нам дуже приємно бути частиною даного конкурсу. Майбутнє України за аграрним ринком, а отже, за молодими професіоналами. Ми сподіваємось, що така подія в житті кожного переможця конкурсу стане сходинкою вгору, до нових досягнень та висот», – відмітила Санія Каршина, спеціаліст відділу маркетингу «Шелл Ойл Продактс Юкрейн».

Інструменти