Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» підкреслила важливість безпеки дорожнього руху

14 листопада, Роман Литвиненко, фахівець «Шелл» з безпеки дорожнього руху, виступив із доповіддю про ініціативи компанії під час конференції «Зниження аварійності на автотранспорті. Практичні рішення», організованій українським Фондом сприяння безпеці дорожнього руху та навчальним центром «Актив-безпека Україна».

Безпека дорожнього руху є одним із ключових аспектів діяльності компанії «Шелл», а безпечне керування автотранспортом - невід'ємною частиною культури компанії. «Шелл» взяла участь у спеціалізованій конференції у рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху в Україні (11-17 листопада).

У ході події Роман Литвиненко поділився внутрішніми підходами «Шелл», а також розповів про практику та досвід підтримки різних заходів з безпеки дорожнього руху в межах корпоративної програми соціальних інвестицій.

Фахівець підкреслив, що «Шелл» працює зі спільнотами та партнерами з метою поліпшення безпеки дорожнього руху в країнах, де веде операційну діяльність.

Роман Литвиненко підкреслив, якими є ризики на дорозі, і дав корисні поради для водіїв та пасажирів, як вберегтися від цих ризиків.

Інструменти