Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Батьків-водіїв у Донецькій і Харківській областях навчили безпеці при перевезенні дітей

З 11 по 21 листопада Фонд сприяння безпеці дорожнього руху за підтримки компанії «Шелл» в Україні, Управління ДАІ ГУ МВС України в Донецькій і Харківській областях та обласних державних адміністрацій провів серію тренінгів «Батьки-водії». Кампанія присвячена Національному тижню безпеки дорожнього руху, яка проходила в Україні з 11 по 17 листопада.

 

Під час заходів у регіональних дитячих садках тренери Фонду нагадали про способи безпечного керування для водіїв, що перевозять дітей. В ході тренінгу увага водія акцентувалася не так на правилах дорожнього руху, а більшою мірою на набутті простих практичних знань, використовуючи які, молоді батьки зможуть підвищити безпеку на дорозі для себе і своїх дітей. Особливу увагу було приділено психологічним і фізіологічним особливостям поведінки дорослих і дітей на дорозі, використовувалися відеоматеріали міжнародних соціальних проектів.

Тренінги пройшли в дитячих садках таких міст: Донецьк, Костянтинівка, Краматорськ, Слов'янськ, Харків, Ізюм, Балаклія, Барвінкове. Загалом подію відвідали близько 600 дорослих та понад 400 дітей.

Марія Івченко, директор проектів Фонду сприяння безпеці дорожнього руху: «Керування автомобілем - це найнебезпечніше з усього, що більшість з нас коли-небудь робили. За даними Всесвітньої організації здоров'я (ВОЗ), опублікованими у звіті 2013 року, щорічно в ДТП гине 1,24 мільйона людей у світі. У 2010 році ООН та ВОЗ ініціювали Десятиліття забезпечення безпеки дорожнього руху, і Україна не може залишатися осторонь цієї ініціативи. Разом з нашими партнерами в проекті «Батьки - водії» ми раді нагадати мешканцям Донецької та Харківської областей про прості правила, які рятують життя».

Олексій Татаренко, заступник Голови компаній «Шелл» в Україні: «Дорожня безпека - це невід'ємна частина стандартів «Шелл». Ми підтримуємо культуру відповідальної поведінки за кермом як серед своїх співробітників і підрядників, так і в місцевих спільнотах, в яких ми працюємо. У всьому світі наша компанія успішно реалізовує глобальні та регіональні проекти, спрямовані на зменшення кількості дорожніх пригод, прищеплення водіям навичок безпечного керування і підвищення загального рівня поінформованості про цю проблему».

Дмитро Величко, начальник Управління ДАІ ГУ МВС України в Донецькій області: «Наші діти вразливі на дорозі, цей факт неможливо ігнорувати. Статистика красномовна: тільки за 9 місяців поточного року в Донецькій області 368 дітей постраждали в ДТП. Гасло цього проекту якнайкраще відображає суть проблеми: що б не трапилося з дитиною на дорозі - винен дорослий. Тому ми підтримуємо можливість донести батькам, що турбота про життя і здоров'я власних дітей – це, в тому числі, і відповідальна поведінка за кермом».

Олександр Єршов , начальник Управління ДАІ ГУ МВС України в Харківській області, полковник міліції: «Харківщина потребує подібних кампаній, адже за 9 місяців 2013 року сталося 223 ДТП із участю дітей. Дорослі відповідальні за безпеку дітей на дорогах, за виховання у них необхідних навичок поведінки і правильного сприйняття дорожніх ситуацій. Тому ми вважаємо правильним впливати на поведінку дітей через їх батьків, які є для них взірцем для наслідування».

Інструменти