Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Переможцям акції «Драйв з Shell Helix» подарували африканьский екстрим

Наприкінці листопада в Кейптауні (Південна Африка) пройшов фінальний захід акції «Драйв з Shell Helix», який включав в себе кілька етапів екстремального водіння. У ПАР зібралися 190 переможців акції “Can You Handle the Extreme?” з 23 країн світу. Від України в заході взяли участь переможці Петро Щербатий (Київ) і Костянтин Левський (Сімферополь).

Гості заходу на власному досвіді змогли відчути, що таке справжнє екстремальне водіння і оцінити всі складнощі, з якими зіткнулися професійні гонщики і зірки кіно і ТБ у телевізійному проекті «Shell Helix. Подорож в екстрим*», організованому спільно з телеканалом Discovery (всі серії проекту можна знайти в інтернеті за адресою: http://www.youtube.com/shellhelix).

Протягом кількох днів переможці акції Shell Helix долали дороги різної складності – піщані дюни, гірські траси і бездоріжжя Південної Африки – під керівництвом досвідчених інструкторів з екстремального водіння. Подолання складних ділянок доріг вимагало уваги і точності маневрування, а під час виконання таких завдань, як побудова моста і пошук води, учасники показали себе як відмінні командні гравці.

«Це були незабутні дні в Кейптауні. Ми були раді вітати на заході наших клієнтів і споживачів з різних країн. Ми постаралися, щоб усі учасники отримали відмінний досвід водіння. Тепер вони знають, наскільки важливий вибір масла, яке поліпшить роботу двигуна в екстремальних умовах, і як Shell Helix справляється з цим непростим завданням. Я пишаюся тим, що Shell Helix вдалося організувати такий грандіозний захід для наших гостей», – говорить Лейла Праті, бренд-менеджер Shell Helix Global.

Африканську подорож не було обмежено пригодами за кермом. Переможці акції також насолодилися прийомом в 5-зірковому готелі V&A Waterfront, ексклюзивними вечерями й розвагами в традиційному південноафриканському стилі, досліджували пам’ятки Мису Доброї Надії, Кейп-Пойнт і ознайомилися з однією з візитних карток Кейптауна – Столовою горою.

Купуючи моторні масла Shell Helix, споживачі можуть бути впевнені, що двигун їхнього авто не підведе навіть в найскладніших дорожніх умовах. Адже Shell Helix не раз доводило свою ефективність в різних куточках планети з її унікальними кліматичними умовами і дорожніми ландшафтами.

В Україні, щоб виграти поїздку в ПАР, потрібно було показати гідні результати в онлайн-грі на сайті www.shellhelixextreme.com або зареєструвати за допомогою SMS промо-код, отриманий при покупці масла Shell Helix Ultra, Shell Helix HX8 або Shell Helix HX7 в період з 25 по 31 травня 2013 року.

* «Shell Helix. Подорож в екстрим» – серіал про неймовірні пригоди любителів екстремального водіння на трасах різної складності в різних кліматичних і ландшафтних умовах. Долати виклики на дорогах экстрималам допомагає моторне масло Shell Helix. Подивитися серіал можна на офіційному каналі Shell Helix на YouTube.

Інструменти