Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Новий офіс «Шелл» в Києві демонструє зелені технології у дії

Головний офіс компанії «Шелл» в м.Києві, що займається розвідкою вуглеводнів в Україні, переїхав в нове офісне приміщення за адресою: вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 100. Новий офіс «Шелл» обладнано з застосуванням найкращих практик «зеленої» будівлі.
Office at Kiev

При проектуванні та облаштуванні систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря враховувались вимоги міжнародних стандартів енергоефективності інженерних систем ASHRAE (глобального співтовариства інженерів та експертів у галузі обігріву та вентиляції).

Інноваційні інженерні рішення дозволяють на 40% збільшити освітленість та на 30% поліпшити вентиляцію повітря у порівнянні з пересічною будівлею. В приміщенні встановлена автоматизована система регуляції освітлення та умов температури, що реагує на присутність людей і денне світло. Це дозволяє зменшити нецільове використання енергії. Усі крани та душові насадки оснащені спеціальними аераторами, що зменшують споживання води на 45% порівняно зі звичайними пристроями.

«Шелл» вже кілька років активно співпрацює з ініціативами в сфері переробки вторсировини. В продовження такого підходу, в новому офісі розміщені контейнери для сортування сміття трьох типів – пластику, паперу та скла. Також працює система збору та утилізації відпрацьованих батарейок.

Нове приміщення буде максимально дружнім для працівників, які користуються велосипедами. Під будівлею будуть розташовані велосипедні стоянки, в офісі - душові та кімнати для перевдягання.

«Відповідальне ставлення до навколишнього середовища – це невід’ємний принцип ведення бізнесу компанії «Шелл». Ми постійно працюємо над зменшенням впливу нашої діяльності. Це стосується як реалізації наших газових проектів, так і щоденного офісного життя», - сказав Грехем Тайлі, віце-президент «Шелл» з розвідки та видобутку по Україні.

Інструменти