Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Батьки Харківської області навчаються безпечному керуванню автомобілем

Компанія «Шелл» в Україні за підтримки Фонду сприяння безпеці дорожнього руху та Департаменту ДАІ МВС України розпочала проведення другого етапу регіональної інформаційної кампанії «Батьки-Водії» в трьох районних центрах Харківської області в рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

З 10 до 19 листопада серія тренінгів з безпечного керування автомобілем пройде у восьми дитячих садках Ізюма, Барвінкове та Балаклеї. Програма створена спеціально для батьків, які регулярно перевозять дітей у своїх авто. Зокрема, в ході тренінгу увага водія акцентується не стільки на правилах дорожнього руху, скільки на набутті простих практичних знань, завдяки використанню яких батьки зможуть підвищити безпеку для себе і своїх дітей на дорозі. Особлива увага приділяється психологічним і фізіологічним особливостям поведінки дорослих і дітей на дорозі. Програмою передбачається охопити як мінімум 500 дорослих і 300 дітей.

Голова компаній «Шелл» в Україні Грехем Тайлі зазначив: «Наші співробітники і підрядники щорічно долають за кермом близько 1.1 мільярда кілометрів. Таким чином, наші програми з підвищення безпеки на дорогах - це інвестиція не тільки в суспільно корисну справу, а й у поліпшення умов для ведення бізнесу. Крім того, такі комплексні питання мають вирішуватися в партнерстві. Цей проект є відмінним прикладом об'єднання зусиль приватного бізнесу, громадської організації та державної структури з метою досягнення важливого соціального завдання - зробити дороги України безпечнішими».

Голова правління Фонду сприяння безпеці дорожнього руху Єгор Калашніков наголосив: «Мета наших тренінгів - ще раз нагадати батькам, що вони несуть відповідальність за безпеку свою та своєї дитини, і розповісти про те, як прості дії за кермом можуть перетворитися на питання життя і смерті. Ми ділимося з учасниками наших сесій знаннями і практичними навичками щодо того, як зберегти своє життя на дорозі, враховувати дрібниці і вміти вчасно розпізнати небезпеку, щоб захистити себе і своїх маленьких пасажирів».

Начальник Управління ДАІ ГУ МВС України в Харківській області Ігор Швидкой заявив: «Харківський регіон належить до числа областей з найвищою кількістю ДТП. Наприклад, тільки за 9 місяців 2014 року в області сталося 8026 ДТП. Як правило, найбільш вразливою категорією учасників дорожнього руху є діти. Проект «Батьки-Водії» є своєчасним і дохідливим інструментом для донесення істини, що дорослі відповідають за поведінку своїх дітей на дорозі».

Під час першого етапу програми в 2013 році було задіяно близько 600 дорослих та понад 400 дітей у 8 містах Харківської та Донецької областей.

Інструменти