Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Перший науково-дослiдний центр «Шелл» в Китаї

Наприкінці квітня 2014 року в Шанхаї відбулося відкриття першого науково-дослідного центру «Шелл», що спеціалізуватиметься на розробці мастильних матеріалів і дослідженні їх застосування не тільки в Китаї, але і в Індії, Індонезії, Південній Кореї, Таїланді та В'єтнамі.

Науково-дослідна робота центру площею 8600 м2 охоплюватиме широкий спектр мастильних матеріалів, таких як оливи для легкових автомобілів, мотоциклів і важконавантажених двигунів, трансмісійні рідини, а також промислові оливи і мастила. Крім того, технологічний центр у Шанхаї буде займатися вивченням та розробкою мастильних матеріалів для морських перевезень.

«Наш центр у Шанхаї дозволить« Шелл »залишатися технічним лідером галузі і стати ще ближче до своїх клієнтів і партнерів. Компанія «Шелл» протягом довгого часу займається розробкою нових мастильних матеріалів. Ми переконані, що постійне вдосконалення олив і мастил сприяє економії енергії і підвищенню продуктивності техніки в цілому », - заявив Матіас Бічсел, директор з проектів та технологій концерну« Шелл ».

Науково-дослідний центр у Шанхаї стане частиною мережі лабораторій «Шелл» по всьому світу і буде працювати в тісній співпраці з двома іншими центрами концерну в Гамбурзі (Німеччина) і в Х'юстоні (США).

«Новий центр відображає основні напрямки розвитку бізнесу «Шелл Лубрикантс» сьогодні і стратегію їх довгострокового розвитку, в якій важливу роль відіграє Китай, - зазначив Марк Гейнсборо, виконавчий віце-президент «Шелл Лубрикантс». - Ми знаходимося якраз там, де потрібно, щоб задовольнити очікуваний ріст попиту в регіоні. Відкриття центру в Шанхаї допоможе нам тісніше спілкуватися з нашими клієнтами для взаємовигідного співробітництва».

Співробітники центру будуть надавати практичну технічну підтримку клієнтам, а також підтримувати зв'язок з автовиробниками (OEMs) і науковими організаціями в регіоні. Лабораторія центру дозволить проводити експлуатаційні випробування, лабораторні дослідження і демонстрації.

«Шелл» прагне стати найбільш конкурентоспроможною і інноваційною компанією в світі, тому природним кроком в нашому розвитку є створення такого «інноваційного інкубатора».

Ми зможемо знайти нові технологічні рішення для розвитку бізнесу і створити форум, в рамках якого будемо розвивати технічну співпрацю з автовиробниками та науково-дослідними інститутами в Китаї. Ми прагнемо до залучення нових талановитих співробітників, - заявив Юбер Вігевено, виконавчий голова ради директорів «Шелл» в Китаї.

- Новий центр розташований у високотехнологічному парку Чжанцзян в Шанхаї (Zhangjiang High-Tech Park), одному з найбільш прогресивних технологічних парків в Китаї. Високотехнологічний парк Чжанцзян був створений двадцять років тому, і з тих пір він відіграє важливу роль у розвитку інновацій, підтримки талановитих вчених і просуванні співробітництва в галузі досліджень і розробок в Китаї ».

Інструменти