Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» серед найкращих роботодавців України

«Шелл» увійшла у топ-20 компаній із найвищою репутацією серед 100 найбільших роботодавців України.

Такі дані оприлюднені за результатами дослідження, яке щорічно реалізовується консалтинговою компанією в сфері репутації Reputation Capital в партнерстві з Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна (www.hh.ua).

У рамках дослідження вивчалися компанії з 12 галузей економіки країни: FMCG, телекомунікації, фармацевтика, фінанси, інформаційні технології, медіа, нафтогазова галузь та інші.

Оцінка проводилася за показником WorkRep Pulse - це числовий показник репутації роботодавця за оцінками потенційних співробітників.

У кінці 2013 року користувачам порталу HeadHunter (потенційним співробітникам) було запропоновано оцінити 100 найбільших компаній-роботодавців в Україні. Респонденти вказували ступінь своїх знань про певну компанію як роботодавця, а потім оцінювали її. Всього було опитано 2106 респондентів.

За результатами дослідження «Шелл» стала 12-ю компанією із найвищою репутацією серед найбільших роботодавців в Україні. 

У світових рейтингах привабливості роботодавців «Шелл» також посідає провідні позиції. За показниками ділової соціальної мережі LinkedIn «Шелл» увійшла у топ-10 найзатребуваніших компаній серед тих, хто шукає роботу.

А результати рейтингу «Ідеальний роботодавець» від Universum, компанії, що працює в сфері розвитку бренду роботодавця, визначили «Шелл» як найпривабливішу енергетичну компанію.

Ознайомтеся детальніше із результатами та методикою дослідження

Інструменти