Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» починає співпрацю з українськими університетами

Компанія «Шелл» уклала договір про співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Угода насамперед стосується проведення дослідницької, навчальної діяльності та вдосконалення існуючих і розробки нових технологій в енергетичній промисловості. Зокрема, уже досягнуто домовленості про передачу з боку «Шелл» актуальних геологічних даних, якими компанія користується у своїй діяльності, та які можуть бути надалі використані студентами та викладачами геологічного факультету.

«Партнерство з провідними навчальними закладами країни є дуже важливою частиною роботи компанії «Шелл». Ми завжди відкриті до діалогу з академічним середовищем, раді ділитися своєю експертизою та напрацьованими практиками. І це лише початок. Наразі завершується узгодження підходу до співпраці з університетами, що в тому числі включатиме підтримку університетських досліджень, втілення програм стажувань для українських студентів, розвиток наукових технологій тощо», - зазначив Грехем Тайлі, віце-президент «Шелл» із розвідки та видобутку по Україні.  

Фахівці «Шелл» регулярно співпрацюють з українською науковою спільнотою. Спеціалісти компанії читають лекції у провідних вузах країни, організовують ознайомчі візити для українських вчених на свої промислові об’єкти тощо. Крім того, найближчим часом планується налагодити постійне та плідне співробітництво з університетами областей, де «Шелл» вестиме свою діяльність, а саме - Донецької та Харківської.

Інструменти