Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» сприяє діалогу щодо регулювання видобутку нетрадиційного газу

15 квітня 2014 р. представники «Шелл», ключових міністерств і провідні експерти взяли участь у семінарі «Регулювання видобутку нетрадиційного газу в Україні».

Семінар було організовано посольством Великої Британії в Україні та аналітичним центром «Діксі Груп» за сприяння компанії «Шелл».

Учасники прагнули оцінити існуючий стан регулювання видобутку нетрадиційного газу, а також обговорити плани щодо подальших кроків, які мають бути зроблені парламентом і урядом для усунення перешкод і створення сприятливих умов діяльності компаній. 

Грехем Тайлі, як заступник голови Ради директорів Американської торгівельної палати в Україні та віце-президент із розвідки та видобутку «Шелл» в Україні підкреслив: «Ефективне здійснення проектів, звичайно, вимагає більшого фінансування, забезпеченості організацій персоналом та політичної волі, але вплив від виконання цих факторів буде неймовірним. Я вважаю, що амбітні проекти, які були узгоджені урядом України і міжнародними нафтогазовими компаніями будуть підтримуватись ефективними і стійкими правовими нормами, які, в свою чергу, залучатимуть більше інвестицій в Україну».

Учасники обговорили ефективність дозвільної системи, основні проблеми надрокористування, можливості для вдосконалення надання земельних ділянок в Україні.

Міжнародні експерти, що брали участь у семінарі, поділилися найкращими зарубіжними практиками (головним чином з Північної Америки і Великобританії), які Україна може застосовувати для вирішення практичних питань регулювання видобутку нетрадиційного газу. 

Вадим Улида (заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості), Андрій Мохник (Міністр екології та природних ресурсів України), Саймон Сміт (Посол Великої Британії в Україні), Грехем Тайлі (Голова компаній "Шелл" в Україні)

Інструменти