Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» підтримала кінофестиваль на тему безпечної праці

«Шелл» стала учасником та головним спонсором Першого всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014».

Кінофестиваль був організований профільним виданням «Промислова безпека» і відбувся у Києві 22 та 23 квітня 2014 року, напередодні Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається 28 квітня.

Фестиваль мав на меті формування культури безпеки та гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання засобів кіно й анімації для збереження життя і здоров’я працівників.

Тетяна Бобровицька, директор департаменту з охорони праці та навколишнього природного середовища «Шелл» в Україні, виступила на відкритті фестивалю і підкреслила, що «Шелл», передусім, прагне формувати у своїх співробітників свідоме ставлення до питань безпеки.

Максим Мінаєв, керівник департаменту з охорони праці та навколишнього природного середовища мережі АЗС «Шелл», також взяв участь у церемонії нагородження переможців. Він висловив сподівання, що кінофестиваль буде залучати і надихати все більше підприємств звертати увагу на важливу тему безпеки.

У кінофестивалі взяли участь 69 підприємств, які надали більше 120 фільмів. Загальний хронометраж всіх відеороликів перевищив 12 годин.

Журі фестивалю відзначило «Шелл» дипломом другого ступеню у номінації «Відео іноземних компаній».

«Шелл» підтримала кінофестиваль на тему безпечної праці
«Шелл» підтримала кінофестиваль на тему безпечної праці

Інструменти