Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Планування міст майбутнього: «Шелл» зібрала разом провідних експертів

15 травня 2014 року у Роттердамі (Нідерланди) впливові експерти приєдналися до вчених та бізнес-лідерів для обговорення майбутнього нашого світу в умовах швидкої урбанізації, зокрема зростання тиску на світові енергетичну, продовольчу та водну системи.

Ключовою темою форуму «Забезпечення прогресу разом» (Powering Progress Together) стала стійка взаємозалежність між світовою енергією, водою та продовольством – зв’язок відомий як «Критична взаємозалежність», або Stress Nexus. Цьогорічний форум був зосереджений на ролі міст у «Критичній взаємозалежності» і на тому, як можна зробити міські осереддя більш «витривалими».

«Я дуже радий, що «Шелл» і місто Роттердам спільно приймають один із серії форумів «Забезпечення прогресу разом», - сказав Бен ван Бьорден, головний виконавчий директор «Шелл». «Цього року конференція сфокусована на темі збільшення навантаження на енергію, воду та їжу, особливо у швидкозростаючих містах, і ставить перед собою запитання: «Як ми можемо залишатися витривалими в мінливому світі?» Я сподіваюсь, що цього року форум, як і в попередні роки, стимулюватиме дискусію і допоможе виявити можливості для співпраці".

Більше половини населення світу вже живе в містах. До 2050 року 75% із 9 мільярдів людей, що живуть на планеті, ймовірно, будуть містянами.

У час, коли постійне зростання населення і урбанізація додають тиску на вже й без того достатньо обтяжені енергетичну, водну та продовольчу системи, «століття міста» може стати однією із великих можливостей. Виклик, пов'язаний із ростом ресурсного навантаження, може перетворитись на потужний стимул до змін, в тому числі заохочення суспільства до покращення витривалості міст.

Форум «Забезпечення прогресу разом» збігається із проведенням європейської серії змагання Shell Eco-marathon 2014, унікальної події, яка об'єднує понад 3000 студентів із 26 країн світу. Shell Eco-Marathon закликає команди молодих вчених та інженерів із різних країн світу до створення автомобіля, здатного пройти якомого довшу дистанцію на одному літрі пального. Саме в ці дні українська команда «ЛСА ХАДІ АІС» бере участь у цьому міжнародному студентському змаганні.

«Шелл» представила проекти партнерства з університетами

24 жовтня у Києві відбувся ІІ Національний Форум "Бізнес і університети: трансформація освіти". В рамках Форуму пройшла виставка  Education CSR Marketplace, де представники компаній ділилися корпоративними практиками співпраці з освітніми установами та вищими навчальними закладами. «Шелл» також презентувала актуальні проекти партнерства з українськими університетами, серед яких Програма стажування студентів, Український інститут газу нетрадиційних джерел та Конкурс для студентів Shell Ideas360

Інструменти