Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Shell Rimula партнер конференції «Системи землеробства»

22-23 травня 2014 року журнал The Ukrainian Farmer і компанія AGP Media провели конференцію на тему «Системи землеробства» в м. Полтава. Головним партнером з мастильних матеріалів стала моторна олива Shell Rimula.

Понад 100 представників аграрних компаній, компаній- постачальників і наукових організацій взяли участь у конференції. Учасників конференції ознайомили з передовими науковими методами в землеробстві і комерційними пропозиціями в цій галузі. Крім того, надавалася можливість отримати практичні поради та рекомендації провідних фахівців.

У перший день конференції були представлені доповіді про наукові підходи вибору системи землеробства, практичний досвід і конкретні рекомендації. Кожен виступ супроводжувався жвавою дискусією і обговоренням актуальних питань.

Другий день конференції дозволив учасникам ознайомитися з практичним досвідом роботи аграрного холдингу « Трайгон Фармінг Харків». На полях цього холдингу учасники мали можливість побачити результати переходу від традиційної обробки грунту до системи ноу- тілл.

Вибір системи землеробства - одна з важливих складових успішного ведення агробізнесу . Не менш пильної уваги вимагає до себе вибір мастильних матеріалів для парку техніки аграрної компанії. Компанія « Шелл Ойл Продактс Юкрейн» пропонує своїм клієнтам моторні оливи Shell Rimula для важко навантажених дизельних двигунів.

Правильно підібрана моторна олива не тільки захищає і продовжує термін служби двигуна, але і забезпечує його ефективну роботу і сприяє зниженню витрат на обслуговуванні та паливі.

Моторна олива Shell Rimula розроблена з перевищенням існуючих специфікацій виробників і дає ще більше впевненості в тому, що навіть у найважчих умовах експлуатації олива Shell Rimula надійно захищає двигун.

До складу моторних олив Shell Rimula входить спеціальний комплекс мийно- диспергуючих присадок, які запобігають утворенню відкладень у двигуні. Захист двигуна, низький рівень викидів, скорочення експлуатаційних витрат і зниження витрат на паливо -  головні якості лінійки моторних олив Shell Rimula.

Завдяки високій якості мастильних матеріалів компанії «Шелл», оперативної доставки та сервісу, багато аграрних компаній на ринку України мають можливість уникати простоїв техніки, компенсувати витрати за її доглядом і бути впевненими в безвідмовній роботі техніки.

Інструменти