Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» на вістрі енергетичних інновацій

Компанія «Шелл» підтримала Міжнародний форум з енергетичних інновацій - TeslaCamp, який відбувся 29-31 серпня.
place Holder

Компанія «Шелл» підтримала Фестиваль та хакатон енергетичних інновацій TeslaCamp. Цьогорічний захід, організований громадською організацією Greencubator, традиційно пройшов під відкритим небом у Київській області, працював від відновлюваних джерел енергії, а також зібрав фахівців та ентузіастів енергоінновацій, інженерів, інвесторів, громадських активістів, експертів на перетині багатьох галузей з метою спільного творення рішень для енергетичного майбутнього. Також TeslaCamp дав можливість учасникам заряджати свої прилади від сонячної енергії, користуватися широкосмуговим інтернетом у полі та отримати на згадку сувенір, надрукований 3D принтером.

вістрі енергетичних інновацій

Спікери Форуму у своїх виступах висвітлили широке коло тем – від інженерної культури та cleantech стартапів до ефективного транспорту та розумних міст. Харківська команда «ЛСА ХАДІ АІС» в свою чергу зуміла здивувати аудиторію, презентувавши свій екомобіль «ХАДІ 34» та поділившись ідеями світових студентських змагань з енергоефективності Shell Eco-marathon. Так, капітан Олександр Чернишов розповів, як саме проходить попередній відбір команд, яким чином автомобілям вдається проїжджати суттєві дистанції з мінімальними витратами пального та які інновації генерують учасники, аби досягнути гідного результату на трасі.

вістрі енергетичних інновацій

Анна Думанська, керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю «Шелл» в Україні, зазначила: «TeslaCamp вдалося зібрати людей, які своїми думками, винаходами та проектами уже випереджають свій час. І подібно до них, «Шелл» також докладає чимало зусиль, вивчаючи та аналізуючи виклики майбутнього. У цьому контексті варто згадати енергетичні сценарії, що регулярно виходять під егідою «Шелл». Вони покликані спрогнозувати, якою буде енергетична картина світу через 50 років, а також запропонувати конкретні рішення та підходи, за допомогою яких людство може позитивно вплинути на формування цієї картини».

Інструменти