Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«ШЕЛЛ» НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІНТЕРАГРО 2014»

Наприкінці жовтня в Києві пройшла десята ювілейна міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014». У виставці брало участь понад 300 компаній із України та інших країн світу, серед яких офіційні дистриб'ютори мастильних матеріалів «Шелл» в Україні - Invent Group і Total Fluid Management Company.

Велика кількість всесвітньо відомих брендів-виробників, представлених на виставці, вже другий рік поспіль робить її унікальною на території України та країн СНД. Новітня сільськогосподарська техніка та обладнання вимагає якісних мастильних матеріалів та сервісного обслуговування. В Україні високоефективні моторні оливи Shell Rimula надають офіційні дистриб'ютори компанії «Шелл Ойл Продактс Юкрейн». Східний регіон країни якісними мастильними матеріалами «Шелл» забезпечує компанія Invent Group, в центральному регіоні поставки та технічну підтримку надає компанія Total Fluid Management Company. Компанії спеціалізуються на підборі і сервісному обслуговуванні мастильних матеріалів і технологічних рідин «Шелл» для багатьох галузей промисловості та автотранспортного сектору. Завдяки присутності на виставці технічних фахівців в області підбору мастильних матеріалів гості та учасники змогли отримати кваліфіковану консультацію і познайомитися ближче з лінійкою високоякісних мастильних матеріалів «Шелл».

«В нинішній час прибутковий бізнес в сільському господарстві навряд чи можливий без сучасного складного обладнання, яке вимагає ефективних мастильних матеріалів. Для забезпечення надійної та довговічної роботи обладнання ми пропонуємо своїм клієнтам моторні оливи Shell Rimula для важконавантажених дизельних двигунів, пластичні мастила Shell Gadus, гідравлічні оливи Shell Tellus та трансмісійні оливи Shell Spirax », - коментує Іван Череповський технічний фахівець компанії Invent Group, у своєму виступі «Надійні рішення. Бережливе виробництво» на конференції.

Компанія «Шелл» є лідером в розробці мастильних матеріалів, які дозволяють економити витрати на технічному обслуговуванні і паливі, забезпечують ефективну роботу техніки навіть в важких умовах. З метою безвідмовної і надійної роботи техніки компанія «Шелл» випускає лінійку інноваційних моторних олив Shell Rimula для дизельних двигунів. Сільськогосподарські підприємства, які впродовж багатьох років успішно співпрацюють з дистриб'юторами мастильних матеріалів «Шелл» змогли переконатися не тільки в хорошій якості мастильних матеріалів, а й у кваліфікованому обслуговуванні, оперативній доставці та сервісі.

Нагадаємо, що з 18 по 21 листопада 2014 року в Києві пройде найбільша в Україні промислова виставка «Міжнародний промисловий форум» в якій візьмуть участь компанії Invent Group і Total Fluid Management Company , офіційні дистриб'ютори мастильних матеріалів «Шелл» в Україні.

Інструменти