Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«ШЕЛЛ» НА ВИСТАВЦІ «МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ - 2014»

У листопаді 2014 року в Києві пройшла найбільша в Україні промислова виставка «Міжнародний промисловий форум-2014». Учасниками виставки стали провідні промислові підприємства України, ближнього та дальнього зарубіжжя, серед яких компанії Invent Group і Total Fluid Management Company, офіційні дистриб'ютори мастильних матеріалів «Шелл» в Україні.

Щорічно під час форуму представляють новітні промислові технології, устаткування, інструменти, комплектуючі та послуги. Цей рік не став винятком. В рамках виставки відбулися презентації продуктів і сервісів, відвідувачі та учасники промислового форуму мали можливість дізнатися про переваги використання мастильних матеріалів «Шелл». Компанії Invent Group і Total Fluid Management Company, що спеціалізуються на підборі і сервісному обслуговуванні мастильних матеріалів і технологічних рідин «Шелл», представили індустріальний портфель мастильних матеріалів: Shell Gadus, Shell Tellus, Shell Corena, Shell Omala.

Нове покоління мастильних матеріалів «Шелл» відповідає найвищим стандартам якості. Пластичні мастила Shell Gadus збільшують зносостійкість двигунів, безперервно працюють при високих температурах і піддаються великим навантаженням. Гідравлічні рідини Shell Tellus містять продукти на основі синтетичних технологій, які працюють у чотири рази довше стандартного терміну служби. Компресорні масла Shell Corena допомагають оптимізувати витрати підприємства завдяки посиленому захисту проти зносу, тривалому терміні служби оливи і високої ефективності систем. Використання редукторних олив Shell Omala в деяких випадках збільшує інтервали між замінами оливи до 200%.

Багаторічний досвід роботи офіційних дистриб'юторів компанії «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» завоював довіру до продукції «Шелл» багатьох підприємств на ринку України, з самими різними видами виробничого обладнання. У центральному регіоні України високоякісне сервісне обслуговування та оперативну доставку мастильних матеріалів «Шелл» надає компанія Total Fluid Management Company. Східний регіон країни забезпечує компанія Invent Group.

Промисловий форум - найбільша міжнародна промислова виставка в Україні та єдина зареєстрована в Міжнародній Асоціації виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання. Щорічно на форумі проходить ряд спеціалізованих виставок в області металообробки, машинобудування і суміжних областей, а також насичена програма науково-практичних конференцій і семінарів. Цього року досягнення інженерної та науково-технічної галузі представили більше 350 компаній із 32 країн світу.

Інструменти